بهترین مرکز کاشت مو در تهران

 1. خانه
 2. کاشت مو
 3. بهترین مرکز کاشت مو در تهران

بهترین مرکز کاشت مو در تهران

تاثیرات کاشت مو در کلینیک دکتر نجف بیگی

بهترین مرکز کاشت مو در تهران کلینیکی خواهد بود که به متقاضیان زیباییش بهترین خدمات را با کمترین میزان عوارض ارائه دهد؛ پروتوکل‌های بهداشتی در آن به خوبی رعایت شود و البته پیگیری و همراهی کادر درمانی و مشاوران کلینیک با مراجعان از لحظه شروع مشاوره تا پایان دوران نقاهت بعد از عمل، وجود داشته باشد.

ممکن است برخی متقاضیان کاشت مو به دنبال یک کلینیک ارزان باشند و یا برخی، انجام فوری عمل کاشت مو را یک اولویت خود در مراجعه به یک کلینیک بدانند. اما باید در همین ابتدا بگوییم که تنها توجه به این نکات ممکن است در نهایت شما را به سوی یک عمل کاشت موی ناخوشایند و با ماندگاری کم هدایت کند.

برای اینکه بهترین کلینیک کاشت مو را پیدا کنید، حتما باید چند پارامتر مهم را در نظر بگیرید و هر مرکز کاشت مویی را با 6 مشخصه اصلی بسنجید. در همین راستا ما در این مقاله به شما بهترین مرکز کاشت مو در تهران را با کمک این 6 ویژگی مهم، معرفی خواهیم کرد که همه آنها را می‌توانید در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی دکتر آرش نجف بیگی بررسی کنید.

 

 

بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

میل به زیبایی و اهمیت به ظاهر از مهم‌ترین عواملی است که موجب شده پزشکان پوست و زیبایی همواره به دنبال روش‌های نوین با اثر بخشی بالاتری برای بیماران خود باشند. داشتن موهای پر پشت و جذاب اولین نکته‌ای است که در زیبایی ذهن‌ها را درگیر خود می‌کند.

پاسخ به برخی سوالات در زمینه کاشت مو به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین خصوصیت‌های کلینیک‌های کاشت مو را بشناسید، پزشک مناسب خود را انتخاب کنید و با خیالی آسوده دست به این اقدام زیبایی بزنید. برای این کار باید به بهترین کلینیک کاشت مو مراجعه کنید.

بهترین کلینیک کاشت مو باید بتواند بهترین و مناسب‌ترین روش کاشت مو را متناسب با شرایط شما پیشنهاد دهد و از جدیدترین متد‌های روز دنیا در رابطه با کاشت مو و مدرن‌ترین ابزارها برای کاشت مو استفاده کند. برای پیدا کردن بهترین مرکز کاشت مو باید ۵ پارامتر مهم را در نظر بگیرید:

 • تخصص پزشک: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
 • توانمندی فنی: استفاده از بهترین و به‌روزترین ابزارها و تجهیزات پزشکی
 • پیشینه: کلینیکی که سال‌ها در انجام انواع عمل‌های زیبایی از جمله کاشت مو، فعالیت کرده باشد
 • کادر درمانی: استفاده از تیم حرفه‌ای کاشت مو که در کنار جراح فعالیت می‌کنند؛ در کنار آن بهره‌گیری از مشاوران مجرب و تیم پشتیبانی قوی
 • بهداشت محیط: رعایت تمامی پروتوکل‌های بهداشتی و بهداشت فضای جراحی
 • محل کلینیک: موقعیت مکانی کلینیک در کنار ابعاد و طراحی آن کاملا به شما نشان خواهد داد که آیا با یک مرکز زیبایی معتبر روبرو هستید یا خیر

 

چرا کلینیک دکنر نجف بیگی یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو است؟

بهترین کلینیک را با پرسیدن چند سوال مهم، پیدا کنید!

نخست باید به این سوال جواب بدهید که چه کسی کاشت موی شما را انجام می‌دهد؟ آیا این کار توسط یک پزشک عمومی انجام می‌شود یا یک جراح عمومی و یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی؟ آیا می‌دانید برای اینکه شخصی مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را دریافت کند باید چه میزان تحصیل کند و چه دوره‌هایی را پشت سر گذاشته باشد؟

متخصصین در زمینه پوست و زیبایی از چه ابزارها و روش‌هایی برای کاشت مو بهره می‌برند؟ آیا از نوین‌ترین فناوری‌های روز دنیا برای کاشت مو استفاده می‌کنند؟ آیا توانایی کاشت با تراکم بالا را دارند؟ آیا می‌دانید که با کمک ابزارهای لیزری و دقیق، بسیاری از مشکلات کاشت مو با روش‌های قدیمی از بین رفته است؟

کلینیک یا مرکز کاشت مویی که به آن مراجعه کرده‌اید چقدر شناخته شده است؟ این مرکز زیبایی را چه کسانی اداره و مدیریت می‌کنند؟ چه سوابق درخشانی در زمینه خدمات زیبایی دارند؟ این کلینیک در چه منطقه‌ای از تهران قرار دارد؟ در چه ساختمانی و با چه دیزاینی جای گرفته است؟

آیا کادر درمانی و پرستاری مناسبی دارد؟ آیا متخصصان و کارشناسان کاشت موی قابل اعتمادی و خبره‌ای دارد؟ آیا پیش یا پس از انجام عمل کاشت مو، کسی هست که تمامی موارد را با شما هماهنگ کند و به شما راهنمایی بدهد؟

از نظر رعایت بهداشت محیط، فضای داخلی و رعایت اصول و پروتکل‌های درمانی، به شما حس امنیت یا آرامش می‌دهد؟ پزشک و کادر درمانی تا چه اندازه بر رعایت نکات بهداشتی و استریل کردن لوازم مورد استفاده پزشک حساس هستند و همچنین پیگیر رعایت بهداشت توسط بیماران هستند؟

پرس و جو از سایر مراجعین

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا بهترین مرکز کاشت مو در تهران را پیدا کنید، پرس و جو از سایر مراجعین است. تنها کسانی که می‌توانند اطلاعات دقیق و درستی درباره روش‌های کاشت مو و ابرو یا نحوه عملکرد کلینیک مورد نظر در اختیار شما قرار دهند، مراجعه کنندگان قبلی هستند. برای پرس و جو از سایر مراجعین، می‌توانید به چند کلینیک کاشت مو معتبر در شهر تهران مراجعه کنید. سپس با افرادی که به کلینیک کاشت ابرو مراجعه می‌کنند صحبت کرده و نظر آنها را درباره عملکرد یا فعالیت کلینیک بپرسید.

 اگر با یکی از مراجعه کنندگان جدید برخورد کردید، دلیل انتخاب کلینیک کاشت ابرو مورد نظر را از او جویا شوید. پرس و جو از سایر مراجعین، تنها روشی است که می‌تواند برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران به شما کمک کند. در غیر این صورت، ممکن است با دریافت اطلاعات اشتباه مرکز نامعتبری را برای کاشت مو انتخاب کنید. 

بررسی دیدگاه‌ های بیماران

برای پیدا کردن بهترین مراکز کاشت مو در تهران، باید دیدگاه‌های سایر بیماران را مورد بررسی قرار دهید. روش‌های مختلفی برای بررسی نظرات بیماران وجود دارد. به عنوان مثال، می‌توانید به فضای مجازی و یا وب سایت‌ها مراجعه کرده و نظراتی که درباره کلینیک کاشت ابرو یا پزشک مورد نظر در این فضا ثبت شده است را مطالعه کنید. 

این نظرات در اکثر مواقع تجربه شخصی بیماران هستند و می‌توانند در یافتن بهترین کلینیک کاشت ابرو به شما کمک کنند. روش دیگری که برای بررسی دیدگاه‌های بیماران وجود دارد، این است که به صورت حضوری به کلینیک‌های کاشت ابرو مراجعه کرده و با افرادی که قبلاً برای کاشت ابرو و مو به کلینیک مراجعه کرده‌اند صحبت کنید. 

چرا کلینیک دکتر نجف بیگی یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو است؟

بهترین مرکز کاشت مو در تهران را که تمامی ویژگی‌های یک کلینیک زیبایی را داشته باشد، ممکن است نتوان به طور قطع مشخص کرد. زیرا احتمالا تعداد زیادی کلینیک‌ و مراکز کاشت مو و زیبایی وجود دارد که بخشی یا همه موارد بالا در مورد آنها صدق می‌کند. اما به طور حتم می‌توان گفت که کلینیک زیبایی و کاشت موی دکتر آرش نجف‌بیگی، یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران به حساب می‌آید که تا کنون بیماران زیادی را از خود خشنود ساخته است.

نخست باید به این نکته اشاره کرد که دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از پرکارترین و فعال‌ترین جراحان زیبایی در تهران است. دکتر نجف بیگی از آن دسته پزشکانی است که اعتقاد راسخی به استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های نوین جراحی دارد. به همین دلیل همواره با بهترین روش‌های کاشت مو در این کلینیک مواجه خواهید بود.

در کنار دکتر نجف بیگی، پرسنل حرفه‌ای و متعهد در این مرکز، استاندارد عالی مراقبت از بیماران را رعایت می‌کنند. این مراقبت‌ها از لحظه ورود بیمار به مطب آغاز می‌شود و تا لحظه خروج او ادامه می‌یابد. جلب رضایت بیماران همواره مهم‌ترین عامل در این کلینیک بوده است. اما این ادعا چقدر صحت دارد؟ با ما همراه باشید تا تمامی موارد بالا را باهم بررسی کنیم.

کاشت مو زیر نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

عمل کاشت مو در کلینیک‌های شخصی و توسط کارشناسان کاشت ابرو و مو انجام‌ می‌شود. اما بدون حضور و بررسی یک جراح فوق تخصص زیبایی، این امر ممکن نیست. همیشه این کار باید تحت نظارت مستقیم یک جراح انجام شود. از فرایند معاینه اولیه، پیشنهاد روش کاشت موی مناسب و در نهایت انجام عمل کاشت مو با دقت و مهارت بالا، همگی در حوزه تخصص یک جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی است.

در تمامی موارد خدماتی در زمینه پوست و زیبایی، علم پزشکی حرف اول را می‌زند. تنها زمانی یک مجموعه زیبایی می‌تواند بهترین نتیجه را برای بیماران خود رقم بزند که از بهترین تکنیک‌ها و روش‌های روز دنیا در زمینه پزشکی زیبایی بهره بگیرد. تنها یک جراح فوق تخصص می‌تواند به شما مشاوره لازم را در زمینه اعمال زیبایی نوین بدهد.

فراموش نکنید که ممکن است در برخی موارد، در کنار انجام عمل کاشت مو، نیاز به برخی خدمات درمانی جانبی نیز باشد. در چنین مواردی، هرچه پزشک شما تخصص و دانش بیشتری داشته باشد، نتیجه کاشت موی شما نیز بهتر خواهد بود.

نمونه کاشت مو و تاثیرات آن

دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، با سال‌ها تجربه در زمینه انجام انواع عمل‌های زیبایی پوست و مو، به‌صورت مستقیم بر تمامی فرایندهای کاشت مو نظارت خواهد داشت. حتی کاشت خط رویش مو که نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارد، در صورت نیاز توسط ایشان انجام خواهد شد. به همین دلیل عمل کاشت مو در کلینیک دکتر نجف بیگی از کیفیت بالایی برخوردار است.

مشاوره برای کاشت مو در زمان مناسب

یکی از نکات مهم در کاشت مو، رعایت اصول پزشکی و اخلاقی است. بهترین مرکز کاشت مو در تهران، هیچ وقت به همه افراد پیشنهاد کاشت مو نخواهد داد. با پیش کشیدن نام روش‌های جدید کاشت مو، نمی‌توان فردی را که شرایط کاشت مو ندارد، به این کار تشویق کرد. برای مثال تا زمانی که سن شما به ۳۰ سال نرسیده باشد و یا الگوی ریزش موی شما کامل نشده باشد، هیچ پزشکی نمی‌تواند تضمین کند که کاشت موی شما به نتیجه خوبی خواهد رسید.

همچنین در برخی افراد مکن است با درمان‌های دارویی، بخشی از مشکل کاشت مو برطرف شود. یعنی یا نیاز فرد به عمل جراحی رفع خواهد شد و یا حجم موهای مورد نیاز برای پیوند کمتر می‌شود. به بیان بهتر عمل سبک‌تری را تجربه خواهد کرد.

بهترین روش کاشت مو در کلینیک دکتر نجف بیگی

با پیشرفت علم پزشکی به ویژه در زمینه زیبایی، روش‌های بسیار زیادی برای کاشت مو به صورت دائمی و موقت به وجود آمده است. اما این که چه روشی بهترین و ماندگار‌ترین راه برای بیماران طاسی خواهد بود، تنها به نظر جراح و معاینه او بستگی خواهد داشت.

هرچه در این میان از تجهیزات پیشرفته‌تر و روش‌های جدیدتر استفاده شود، بی‌شک ماندگاری و اثر آن نیز بیشتر خواهد بود. اما از بین این همه اسم، کدام تکنیک‌های کاشت مو بهتر هستند؟

[vc_single_image image=”7858″ img_size=”full”]

انواع روش‌های کاشت مو کدامند؟

 • FUT: برداشت نواری از پوست بانک مو و جداسازی گرافت‌های مو از آن
 • FIT: یا FUE که برداشت گرافت‌های مو به صورت نقطه‌ای با پانچ دستی انجام می‌شود
 • BHT: استفاده از موهای بدن به عنوان بانک مو با کمک تجهیزات دقیق و خودکار
 • SUT: استفاده از پانچ‌های خودکار برای برداشت گرافت‌های مو
 • میکروگرافت: استفاده از پانچ‌های تمام خودکار و دقیق در کنار کاشت با میکرو ایمپلنتر؛ جدیدترین روش کاشت مو

 

چگونه بفهمیم بهترین روش کاشت مو برای ما کدام است؟

همانطور که تاکنون به آن اشاره شد، برای رسیدن به بهترین روش لازم است به دنبال بهترین جراح فوق تخصص و بهترین کلینیک خدمات پوست و زیبایی باشیم. در جلسه مشاوره اولیه، تمامی خواست‌ها و انتظارات خود را بیان کنید. جراح متخصص شما با توجه به آزمایش‌ها و بررسی نکات در رابطه با جنس پوست و مو و ژنتیک شما، می‌تواند بهترین مشاوره را در زمینه کاشت مو به شما بدهد.

از مشخصات بهترین مرکز کاشت مو در تهران، انجام کاشت مو با جدیدترین و بهترین روش‌های کاشت مو است. برای مثال بهره گیری از روش‌های میکروگرافت و SUT این امکان را در کلینیک دکتر نجف بیگی فراهم آورده است که کاشت مویی با بالاترین تراکم، کمترین میزان ریزش یا از دست رفتن فولیکول‌های کاشته شده و همچنین خط رویش موی طبیعی داشته باشید.

قبل و بعد کاشت مو به روش super fue

روش میکروگرافت یا SUT پیشرفته به این شکل انجام می‌شود که گرافت‌های مو شامل یک، دو، سه و یا ۴ تار مو، از بانک موی شما برداشته می‌شود. این گرافت‌ها به صورت تک تک و از نقاط مختلف بانک مو در پشت سر استخراج خواهد شد. همچنین جداسازی این گرافت‌ها با کمک پانچ‌های تمامخودکار 0.4 میلیمتری انجام می‌شود. کاشت مو نیز با ایمپلنترهای مینیاتوری انجام خواهد شد. این پانچ‌های اتوماتیک که اندازه سوزن آنها کمتر از یک میلیمتر است، بدون درد، خونریزی و جراحت، گرافت‌ها را جدا می‌کنند. همچنین با کمک چرخش نوک پانچ، پوست راحت‌تر شکافته خواهد شد.

از دیگر تکنیک‌ها مدرن در روش SUT فریز کردن گرافت‌ها پس از برداشت و نگهداری در شرایطی است که کمترین میزان از دست رفتن گرافت‌ها را شاهد هستیم. ایجاد شکاف در پوست سر و کاشت مو نیز بدون جراحت و مشکل انجام خواهد شد. بهره‌گیری از ابزارهای دیجیتال و لیزری، چند ویژگی مهم دارد که در ادامه آمده است.

مهمترین ویژگی‌های کاشت به روش SUT یا میکروگرافت

مهم‌ترین ویژگی این روش، سرعت بالا در کاشت است.

به این صورت که می‌توان تعداد بالایی گرافت از بانک مو استخراج کرد. بنابراین می‌توان به تراکم کاشت بالای ۱۰ هزار تار مو و در صورت امکان تا ۱۴ هزار تار مو، نیز دست پیدا کرد.

دقت بسیار بالایی دارد و ظاهر طبیعی مو حفظ می‌شود.

به دلیل دقت بالای این روش،خط رویش مو پس از کاشت بسیار طبیعی خواهد بود. به این ترتیب پس از مدتی به هیچ وجه کسی متوجه کاشت موی شما نمی‌شود. یعنی ظاهر موهای عروسکی و خط کاشت مشخصی نخواهید داشت؛ بلکه نتیجه مانند موهای طبیعی شما خواهد بود.

کیفیت گرافت‌های استخراج شده در این روش بالا است.

به عنوان مثال پانچ خودکار پس از جداسازی گرافت، با کمک مکش آن را از پوست ناحیه بانک مو جدا می‌کند. به همین دلیل سرعت برداشت گرافت بالا است و کیفیت گرافت حفظ می‌شود. این امر به معنی موفقیت آمیز بودن عمل کاشت مو و ریزش حداقلی مو است.

این روش بدون نیاز به جراحی و اتاق عمل انجام می‌شود و تنها با بی‌حسی موضعی قابل اجرا است.

درد، جراحت، خونریزی، مراقبت‌های بعد از کاشت مو و طول دوره درمان، در این روش بسیار کوتاه است. به همین دلیل احتمال از دست رفتن نتایج کاشت مو در این روش خیلی کم است.

 

در بهترین مرکز کاشت موی تهران، استفاده از کاشت مو به روش SUT و میکروگرافت می‌تواند کمک کند تا خطر عفونت و عوارض جانبی کاشت مو برای شما بسیار کاهش یابد. این امر به بالا رفتن کیفیت عمل پیوند مو و رسیدن به حداکثر تراکم منجر خواهد شد. درواقع بیش از ۹۹% فولیکول‌های کاشته شده پس از یک سال در پوست سر شما باقی خواهند ماند تا بتوانند تا آخر عمر برای سر شما، تار مو تولید کنند.

البته ممکن است این روش برای همه مناسب نباشد. در معاینه حضوری و پس از انجام برخی آزمایش‌ها در صورت نیاز، می‌توان بهترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد داد. همچنین ممکن است برخی روش‌های درمانی مکمل یا مصرف برخی داروها نیز در کنار عمل کاشت مو به شما توصیه شود تا به نتیجه بهتری برسید. همه اینها به معاینه و بررسی پزشک نیاز دارد.

پیشینه و شهرت کلینیک دکتر آرش نجف بیگی

تمامی کسانی که به دنبال روش‌های مختلف در جراحی‌های زیبایی می‌گردنند، حتما آوازه کلینیک دکتر آرش نجف بیگی به گوش‌شان رسیده است. سابقه درخشان دکتر آرش نجف بیگی در انجام انواع عمل‌های درمانی و زیبایی جراحی پلاستیک، با توجه به فوق تخصص بودن ایشان در این زمینه، برای بسیاری از افراد شناخته شده است.

وجود دو شعبه از کلینیک جراحی پلاستیک و زیبایی در جردن و سعادت آباد تهران، موجب شده تا کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر نجف بیگی نیز برای مراجعان عمل‌های زیبایی، کاملا شناخته شده باشد. بسیار مهم است که برای یافتن بهترین مرکز کاشت مو در تهران، به کلینیکی مراجعه کنید که خدمات درمانی و زیبایی را با بهترین تجهیزات و توسط یک جراح فوق تخصص ارائه دهد.

این موارد در کنار وجود مجوزهای لازم و گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو، کیفیت خدمات کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی را تایید می‌نماید:

نمونه قبل و بعد از کاشت مو

رعایت پروتکل‌های درمانی، استفاده از بهترین تجهیزات و مواد مصرفی وارداتی، بهره‌گیری از کادر درمانی آموزش دیده و نظارت مستقیم جراح فوق تخصص پلاستیک، همگی باعث بالا رفتن اعتبار بهترین مرکز کاشت مو در تهران شده است.

اگر قصد عمل کاشت مو را دارید مقاله صفر تا صد کاشت مو را از دست ندهید.

کادر درمانی آموزش دیده و متخصص

ایمنی بیمار اولین و حیاتی‌ترین اولویت در پزشکی است. اگر قبلا تجربه انجام عمل‌های زیبایی را داشته‌اید، حتما می‌دانید که بخش مهمی از فرایند آماده‌سازی، درمان و مراقبت‌های بعد از آن توسط کادر درمانی و تیم همراه جراح انجام خواهد شد. در واقع وجود یک کادر درمانی آموزش دیده و باتجربه به بالا رفتن کیفیت عمل کاشت مو، کاهش عوارض و مشکلات بعد از عمل و در نهایت رضایت شما نقش به سزایی دارد.

همچنین لازم است بدانید که بخش اعظمی از فرایند کاشت مو توسط اپراتور و یا متخصصین کاشت مو و تحت نظر پزشک انجام خواهد گرفت. فرایند استخراج گرافت، آماده‌سازی و در نهایت کاشت، همگی در یک بازه زمانی طولانی و در یک تا دو جلسه انجام خواهد شد. به این ترتیب، نقش جراح بیشتر نظارت بر فرایند کاری و انجام کاشت در مناطق حساس مانند خط رویش مو خواهد بود.

در کلینیک دکتر نجف بیگی به عنوان بهترین مرکز کاشت مو در تهران، انتخاب و همراهی تیم کاشت، با دقت و وسواس بسیاری انجام شده است. به همین دلیل کیفیت کاشت مو در کلینیک دکتر نجف بیگی بسیار بالاتر از کلینیک‌های دیگر است. همچنین شیوه پرداخت هزینه‌ها نیز به صورتی است که کیفیت کاشت و تراکم بالای مو را تضمین می‌کند.

هزینه کاشت مو چقدر است و آیا بیمه هزینه آن را تقبل خواهد کرد؟

هزینه کاشت مو بر اساس تعداد گرافت‌های کاشته شده محاسبه می‌شود، به همین دلیل کادر تخصصی کاشت مو تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا بیشترین تعداد گرافت موی قابل استخراج از بانک مو را برای کاشت آماده کنند. به همین دلیل رضایت از کاشت مو از بهترین مرکز کاشت مو در تهران همیشه بالا است.

از آنجایی که عمل زیبایی کاشت مو عموما فقط جنبه زیبایی دارد و به دلیل درمان بیماری انجام نمی‌گردد، بیمه هزینه‌ای برای آن در نظر نخواهد گرفت. با این وجود لازم است قبل از مراحل کاشت با مسئول بیمه خود مشورت کنید.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلینیک دکتر نجف‌بیگی

از آنجایی که کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی در کنار شعبه‌های جراحی پلاستیک و زیبایی شکل گرفته است، به طور کامل با تمامی پروتکل‌های بهداشتی بیمارستانی همخوانی دارد. درواقع تمامی موارد بهداشتی، ضدعفونی کردن و استریل‌سازی محیط و تجهیزات که در بیمارستان‌ها رعایت می‌شود، در این مرکز نیز به دقت اجرا می‌گردد.

 

این امر به دلیل سابقه دکتر آرش نجف بیگی و کادر درمانی وی در زمینه انجام عمل‌های جراحی پلاستیک و زیبایی است. به همین دلیل در رعایت نکات بهداشتی بسیار متفاوت از یک تیم تازه‌کار و اپراتور دستگاه‌های زیبایی عمل می‌کنند. درواقع دید و دانش یک جراح فوق تخصص و اهمیتی که مسائل بهداشتی در انجام جراحی‌های زیبایی دارد؛ در مرکز کاشت موی دکتر نجف بیگی نیز دخیل شده است.

رعایت-پروتکل-های-بهداشتی-در-کلینیک

همچنین کادر درمانی و باتجربه و متخصصان کاشت با سابقه، کاملا به این امر اشراف دارند که رعایت نکردن موارد بهداشتی می‌تواند موجب عفونت و عوارض بعد از عمل شود و کیفیت کاشت مو را با خطر روبه‌رو سازد.

[bs-thumbnail-listing-1 columns=”1″ title=”بیشتر بخوانید :” icon=”” hide_title=”0″ heading_color=”” heading_style=”default” title_link=”” category=”” tag=”” count=”1″ post_ids=”7898″ offset=”” featured_image=”0″ ignore_sticky_posts=”1″ author_ids=”” disable_duplicate=”0″ time_filter=”” order=”DESC” order_by=”date” _name_1=”” post_type=”” taxonomy=”” _name_2=”” cats-tags-condition=”and” cats-condition=”in” tags-condition=”in” tabs=”” tabs_cat_filter=”” tabs_tax_filter=”” tabs_content_type=”deferred” paginate=”none” pagination-show-label=”0″ pagination-slides-count=”3″ slider-animation-speed=”750″ slider-autoplay=”1″ slider-speed=”3000″ slider-control-dots=”off” slider-control-next-prev=”style-1″ ad-help=”” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ custom-css-class=”” custom-id=”” override-listing-settings=”0″ listing-settings=”” bs-text-color-scheme=”” css=””]

جمع بندی

در این مقاله به طور کامل درباره بهترین مرکز کاشت مو در شهر تهران صحبت شد. تهران به عنوان پایتخت کشور، دارای تعداد زیادی کلینیک کاشت مو و کاشت ابرو است. به همین دلیل پیدا کردن بهترین مرکز کاشت مو در شهر تهران بسیار مشکل خواهد بود. برای یافتن مراکز معتبر کاشت مو، به عملکرد پزشک و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک مورد توجه داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا به چند مرکز معتبر مراجعه کرده و مهارت‌های پرسنل یا توانمندی فنی کلینیک را مورد بررسی قرار دهید.

 اگر یکی از نزدیکان و آشنایان شما برای انجام کاشت مو و ابرو اقدام کرده است،  باید خجالت را کنار گذاشته و درباره نحوه انجام کاشت مو و هزینه‌ها یا مراکز معتبر کاشت مو و ابرو سوال بپرسید. کلینیک دکتر نجف بیگی به دلیل استفاده از بهترین تجهیزات و همکاری با پرسنل توانمند و حرفه‌ای، به یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو تبدیل شده است و می‌تواند انتخاب مناسبی برای متقاضیان کاشت مو و ابرو باشد.

[vc_toggle title=”چه فاکتورهایی می‌تواند یک مرکز کاشت مو را نسبت به دیگری ممتاز تر کند؟”]

معمولاً در بخش کاشت مو روشها و فاکتورهای مانند میزان تراکم کاشت، نوع طراحی ابرو یا طراحی خط رویش مو و همچنین استفاده از تمامی روشهای نوین کاشت و فاکتور های از این قبیل همراه وجود تیم حرفه‌ای می‌تواند در بالا رفتن میزان رضایت مراجعین موثر باشد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا موهای کاشته شده دائمی است؟”]

بله موهای کاشته شده مادام‌العمر باقی می‌ماند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”چند وقت بعد از کاشت مو میتوان موها را رنگ کرد؟”]

تقریباً ۶ ماه بعد از کاشت مو میتوان موها را رنگ کرد اما باز هم این مسئله بستگی به نظر پزشکتان دارد.

[/vc_toggle]
نوشتهٔ پیشین
بررسی مراحل کاشت مو به روش FUT | آشنایی با معایب و مزایا
نوشتهٔ بعدی
درمان ریزش مو با روش پی آر پی PRP ؛کاربردها، توصیه ها

20 دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

جستجوی مقالات

دکتر آرش نجف بیگی

عضو هیات علمی دانشگاه/فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی/عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

آخرین مقالات