بهترین مرکز کاشت مو در تهران

143

بهترین مرکز کاشت مو در تهران بی شک کلینیکی خواهد بود که به شما بهترین خدمات را با کمترین میزان عوارض ارائه دهد. شاید برخی به دنبال یک کلینیک ارزان باشند و یا برخی، انجام فوری عمل کاشت مو را یک عامل مهم در مراجعه به یک کلینیک بدانند. اما باید در همین ابتدا بگوییم که این عوامل ممکن است در نهایت شما را به یک عمل کاشت موی نامناسب هدایت کند.

برای اینکه بهترین کلینیک کاشت مو را پیدا کنید، حتما باید ۵ پارامتر مهم را در نظر بگیرید و هر مرکز کاشت مویی را با آن ۵ ویژگی بسنجید. در این مقاله ما به شما بهترین مرکز کاشت مو در تهران را با کمک همین ۵ عامل مهم، معرفی خواهیم کرد.

بهترین مرکز کاشت مو در تهران کجاست؟

بهترین کلینیک کاشت مو باید بتواند بهترین و مناسب‌ترین روش کاشت مو را متناسب با شرایط شما پیشنهاد دهد و از جدیدترین تکنیک‌های کاشت مو و مدرن‌ترین ابزارها برای کاشت مو بهره ببرد. برای پیدا کردن بهترین مرکز کاشت مو باید ۵ پارامتر مهم را در نظر بگیرید: تخصص پزشک، توانمندی فنی، پیشینه، کادر درمانی و بهداشت محیط. 

 • چه کسی کاشت موی شما را انجام می‌دهد؟ یک پزشک عمومی؟ یک جراح عمومی؟ یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی؟ آیا می‌دانید برای اینکه شخصی مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک را دریافت کند باید به چه میزان تحصیل کند و چه دوره‌هایی را پشت سر گذاشته باشد؟
 • از چه ابزارها و روش‌هایی برای کاشت مو بهره می‌برند؟ آیا از جدیدترین روش کاشت مو استفاده می‌کنند؟ آیا توانایی کاشت با تراکم بالا را دارند؟ آیا می‌دانید که با کمک ابزارهای لیزری و دقیق، بسیاری از مشکلات کاشت مو با روش‌های قدیمی از بین رفته است؟
 • کلینیک یا مرکز کاشت مویی که به آن مراجعه کرده‌اید چقدر شناخته شده است؟ مدیریت مرکز با چه کسی است؟ چه پیشینه‌ای در خدمات زیبایی دارد؟ این کلینیک در کجای تهران قرار دارد؟ در چه ساختمانی و با چه دیزاینی جای گرفته است؟
 • آیا کادر درمانی و پرستاری مناسبی دارد؟ آیا متخصصان و کارشناسان کاشت موی قابل اعتمادی دارد؟ آیا پیش یا پس از انجام عمل کاشت مو، کسی هست که تمامی موارد را با شما هماهنگ کند و به شما راهنمایی بدهد؟
 • از نظر رعایت بهداشت محیط، فضای داخلی و رعایت اصول و پروتکل‌های درمانی، به شما حس امنیت یا آرامش می‌دهد؟ پزشک و کادر درمانی چقدر روی رعایت موارد بهداشتی حساس هستند و این نکات را به شما تذکر می‌دهند؟

بهترین مرکز کاشت مو در تهران شاید به‌صورت مشخص قابل نام بردن نباشد. احتمالا کلینیک‌ها و مراکز کاشت مو و زیبایی وجود دارند که بخشی یا همه موارد بالا در مورد آنها صدق می‌کند. اما به جرات می‌توان گفت که کلینیک زیبایی و کاشت موی دکتر آرش نجف‌بیگی، یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران به حساب می‌آید.

اما دلیل این ادعا چیست؟ با ما همراه باشید تا تمامی موارد بالا را باهم چک کنیم.

کاشت مو زیر نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

حتما می‌دانید که عمل کاشت مو به طور کلی توسط کارشناسان کاشت مو و ابرو انجام می‌شود. با این حال همیشه این کار باید تحت نظارت مستقیم یک پزشک انجام شود. از فرایند معاینه اولیه، پیشنهاد روش کاشت موی مناسب و در نهایت اجرای فرایند کاشت مو با دقت و مهارت بالا، همگی در حوزه تخصص یک پزشک زیبایی است.

با این وجود همیشه مواردی در زمینه خدمات زیبایی وجود دارد که دانش پزشکی در آن بسیار اهیمت دارد. ممکن است در برخی موارد، در کنار انجام عمل کاشت مو، نیاز به برخی خدمات درمانی جانبی باشد. در چنین مواردی، هرچه پزشک شما تخصص و دانش بیشتری داشته باشد، نتیجه کاشت موی شما نیز بهتر خواهد بود.

نمونه کاشت مو و تاثیرات آن

دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، با سال‌ها تجربه در زمینه انجام انواع عمل‌های زیبایی پوست و مو، به صورت مستقیم بر تمامی فرایند کاشت مو نظارت خواهد داشت. حتی کاشت خط رویش مو که نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارد، در صورت نیاز توسط ایشان انجام خواهد شد. به همین دلیل عمل کاشت مو در کلینیک دکتر نجف بیگی از کیفیت بالایی برخوردار است. 

 اگر شماهم قصد عمل کاشت مو دارید مقاله صفر تا صد کاشت مو را از دست ندهید.

مشاوره برای کاشت مو در زمان مناسب

یکی از نکات مهم در کاشت مو، رعایت اصول پزشکی و اخلاقی است. بهترین مرکز کاشت مو در تهران، هیچ وقت به همه افراد پیشنهاد کاشت مو نخواهد داد. با پیش کشیدن نام روش‌های جدید کاشت مو، نمی‌توان فردی را که شرایط کاشت مو ندارد را به این کار تشویق کرد. برای مثال تا زمانی که سن شما به ۳۰ سال نرسیده و الگوی ریزش موی شما کامل نشده، هیچ پزشکی نمی‌تواند تضمین کند که کاشت موی شما به نتیجه خوبی خواهد رسید.  

بهترین روش کاشت مو در کلینیک دکتر نجف بیگی

یکی دیگر از مشخصات بهترین مرکز کاشت مو در تهران، انجام کاشت مو با جدیدترین و بهترین روش‌های کاشت مو است. برای مثال بهره گیری از روش SUT این امکان را در کلینیک دکتر نجف بیگی فراهم آورده است که کاشت مویی با بالاترین تراکم، کمترین میزان ریزش یا از دست رفتن فولیکول‌های کاشته شده و همچنین خط رویش موی طبیعی داشته باشید.

روش SUT به این شکل انجام می‌شود که گرافت‌های مو شامل یک، دو، سه و یا ۴ تار مو از بانک مو برداشته می‌شود. این گرافت‌ها به صورت تک تک و از نقاط مختلف بانک مو استخراج خواهد شد. همچنین جداسازی این گرافت‌ها با کمک ایمپلنترهای مینیاتوری انجام می‌شود. این پانچ‌های اتوماتیک که اندازه سوزن آنها کمتر از یک میلیمتر است، بدون درد، خونریزی و جراحت، گرافت‌ها را جدا می‌کنند. همچنین با کمک چرخش نوک پانچ، پوست راحت‌تر شکافته خواهد شد.

قبل و بعد کاشت مو به روش super fue

از دیگر تکنیک‌ها مدرن در روش SUT فریز کردن گرافت‌ها پس از برداشت و نگهداری در شرایطی است که کمترین میزان از دست رفتن گرافت‌ها را شاهد هستیم. ایجاد شکاف در پوست سر و کاشت مو نیز بدون جراحت و مشکل انجام خواهد شد. بهره‌گیری از ابزارهای دیجیتال و لیزری، چند ویژگی مهم دارد که در ادامه آمده است.

مهمترین ویژگی‌های کاشت به روش SUT

 • سرعت این روش بالا است و می‌توان تعداد بالایی گرافت از بانک مو استخراج کرد. به این ترتیب می‌توان به تراکم کاشت بالای ۱۰ هزار تار مو، در صورت امکان تا ۱۴ هزار تار مو، دست پیدا کرد.
 • به دلیل دقت بالای این روش، خط رویش مو پس از کاشت بسیار طبیعی خواهد بود. به این ترتیب پس از مدتی به هیچ وجه کسی متوجه کاشت موی شما نمی‌شود.
 • کیفیت گرافت‌های استخراج شده در این روش بالا است. برای مثال پانچ خودکار، پس از جداسازی گرافت، با کمک مکش آن را از پوست ناحیه بانک مو جدا می‌کند. به همین دلیل سرعت برداشت گرافت بالا است و کیفیت گرافت حفظ می‌شود. این امر به معنی موفقیت آمیز بودن عمل کاشت مو و ریزش حداقلی مو است.
 • درد، جراحت، خونریزی، مراقبت‌های بعد از کاشت مو و طول دوره درمان، در این روش بسیار کوتاه است. به همین دلیل احتمال از دست رفتن نتایج کاشت مو در این روش خیلی کم است.
 • در بهترین مرکز کاشت موی تهران، استفاده از روش SUT می‌تواند کمک کند تا خطر عفونت و عوارض جانبی کاشت مو برای شما بسیار کاهش یابد. این امر به بالا رفتن کیفیت عمل پیوند مو و رسیدن به حداکثر تراکم منجر خواهد شد. درواقع بیش از ۹۹% فولیکول‌های کاشته شده پس از یک سال در پوست سر شما باقی خواهند ماند تا بتوانند تا آخر عمر برای سر شما، تار مو تولید کنند.  

پیشینه و شهرت کلینیک دکتر آرش نجف بیگی

اگر شما هم به دنبال انجام عمل‌های زیبایی بوده باشید، حتما نام کلینیک دکتر نجف بیگی به گوش شما رسیده است. سابقه درخشان دکتر آرش نجف بیگی در انجام انواع عمل‌های درمانی و زیبایی جراحی پلاستیک، با توجه به فوق تخصص بودن ایشان در این زمینه، برای بسیاری از افراد شناخته شده است.

وجود دو شعبه از کلینیک جراحی پلاستیک و زیبایی در جردن و سعادت آباد تهران، موجب شده تا کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر نجف بیگی نیز برای مراجعان عمل‌های زیبایی، کاملا شناخته شده باشد. بسیار مهم است که برای یافتن بهترین مرکز کاشت مو در تهران، به کلینیکی مراجعه کنید که از سابقه خوب و حسن شهرت جراح برخوردار باشد.

نمونه قبل و بعد از کاشت مو

این امر در کنار وجود مجوزهای لازم و گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو، کیفیت خدمات کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی را تایید می‌نماید: رعایت پروتکل‌های درمانی، استفاده از بهترین تجهیزات و مواد مصرفی، بهره‌گیری از کادر درمانی آموزش دیده و نظارت مستقیم جراح فوق تخصص پلاستیک، همگی باعث بالا رفتن اعتبار بهترین مرکز کاشت مو در تهران شده است.

کادر درمانی آموزش دیده و متخصص

اگر قبلا تجربه انجام عمل‌های زیبایی را داشته‌اید، حتما می‌دانید که بخش مهمی از فرایند آماده‌سازی، درمان و مراقبت‌های بعد از آن توسط کادر درمانی و تیم همراه جراح انجام خواهد شد. درواقع وجود یک کادر درمانی آموزش دیده و باتجربه به بالا رفتن کیفیت عمل کاشت مو، کاهش عوارض و مشکلات بعد از عمل و در نهایت رضایت شما نقش دارد.

همچنین حتما می‌دانید که بخش زیادی از فرایند کاشت مو توسط اپراتور یا متخصص کاشت مو انجام خواهد شد. فرایند استخراج گرافت، آماده‌سازی و در نهایت کاشت، همگی در یک بازه زمانی طولانی و در یک تا دو جلسه انجام خواهد شد. به این ترتیب، نقش جراح بیشتر نظارت بر فرایند کاری و انجام کاشت در مناطق حساس مانند خط رویش مو خواهد بود.

در کلینیک دکتر نجف بیگی به عنوان بهترین مرکز کاشت مو در تهران، انتخاب و همراهی تیم کاشت، با دقت و وسواس بسیاری انجام شده است. به همین دلیل کیفیت کاشت مو در کلینیک دکتر نجف بیگی بسیار بالاتر از کلینیک‌های دیگر است. همچنین شیوه پرداخت هزینه‌ها نیز به صورتی است که کیفیت کاشت و تراکم بالای مو را تضمین می‌کند.

هزینه کاشت مو بر اساس تعداد گرافت‌های کاشته شده محاسبه می‌شود، به همین دلیل کادر تخصصی کاشت مو تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا بیشترین تعداد گرافت موی قابل استخراج از بانک مو را برای کاشت آماده کنند. به همین دلیل رضایت از کاشت مو از بهترین مرکز کاشت مو در تهران همیشه بالا است.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلینیک دکتر نجف‌بیگی

از آنجایی که کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی در کنار شعبه‌های جراحی و پلاستیک و زیبایی شکل گرفته است، به طور کامل با تمامی پروتکل‌های بهداشتی بیمارستانی همخوانی دارد. درواقع تمامی موارد بهداشتی، ضدعفونی کردن و استریل‌سازی محیط و تجهیزات که در بیمارستان‌ها رعایت می‌شود، در این مرکز نیز به دقت اجرا می‌گردد.

با این وجود در معاینه حضوری و پس از انجام برخی آزمایش‌ها در صورت نیاز، می‌توان بهترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد داد. همچنین ممکن است برخی روش‌های درمانی مکمل یا مصرف برخی داروها نیز در کنار عمل کاشت مو به شما توصیه شود تا به نتیجه بهتری برسید. همه اینها به معاینه و بررسی پزشک نیاز دارد.

این امر به دلیل سابقه دکتر آرش نجف بیگی و کادر درمانی وی در زمینه انجام عمل‌های جراحی پلاستیک و زیبایی است. به همین دلیل در رعایت نکات بهداشتی بسیار متفاوت از یک تیم تازه‌کار و اپراتور دستگاه‌های زیبایی عمل می‌کنند. درواقع دید و دانش یک جراح فوق تخصص و اهمیتی که مسائل بهداشتی در انجام جراحی‌های زیبایی دارد؛ در مرکز کاشت موی دکتر نجف بیگی نیز دخیل شده است.

همچنین کادر درمانی و باتجربه و متخصصان کاشت با سابقه، کاملا به این امر اشراف دارند که رعایت نکردن موارد بهداشتی می‌تواند موجب عفونت و عوارض بعد از عمل شود و کیفیت کاشت مو را با خطر روبه‌رو سازد.

رعایت-پروتکل-های-بهداشتی-در-کلینیک

چطور برای کاشت مو اقدام کنید:

 پیشنهاد می‌کنیم برای بهره گیری از خدمات بهترین مرکز کاشت مو در تهران، نخست با کارشناسان ما تماس بگیرید. در یک مشاوره تلفنی کوتاه، شرایط شما بررسی خواهد شد و اگر برای کاشت مو آمادگی اولیه را داشته باشید، جلسه مشاوره انجام خواهد شد. شاید نیاز باشد تا تصویری از موهای خود نیز برای ما در واتس اپ ارسال کنید. این فرایند به شما کمک می‌کند تا در مدت کوتاه‌تری متوجه شوید که آیا امکان کاشت مو برای شما وجود دارد یا خیر.

در نهایت باید بدانید که بهترین مرکز کاشت مو در تهران، به شما این اطمینان را خواهد داد در صورتی که مستعد کاشت مو باشید، این کار با بهترین روش، بالاترین تراکم، بدون درد و جراحت و با دوران نقاهت کوتاه برای شما انجام می‌شود.   

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. رضایی می گوید

  کلینیک کاشت مو دکتر نجف بیگی توی این ودران کرونا هم کاشت مو انجام میدن؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

 2. فرهادی می گوید

  همه روش های کاشت مو رو در کلینیک انجام میدن ؟

  1. Doctor najafbeygi می گوید

   با سلام
   بله تمامی روش های روز دنیا در کلینیک دکتر نجف بیگی انجام می شود.

سوال خود را بپرسید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند

سوال خود را از مشاوران ما بپرسید