بازگشت ابروها 

به زندگی شما

تنها در یک روز

در کلینیک کاشت دکتر نجف بیگی تنها در یک روز موهای از دست رفته خود را درمان کنید و ظاهر مورد علاقه خود را بدست بیاورید

همین حالا مشاوره رایگان را رزرو کنید

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

خدمات اختصاصی کاشت ابرو کلینیک دکتر نجف بیگی

در کلینیک کاشت دکتر نجف بیگی تنها در یک روز، موهای از دست رفته خود را درمان کنید و ظاهر مورد علاقه خود را بدست بیاورید.در کلینیک کاشت دکتر نجف بیگی تنها در یک روز، موهای از دست رفته خود را درمان کنید و ظاهر مورد علاقه خود را بدست بیاورید.

معاینه اختصاصی

معاینه اختصاصی شما در روز مشاوره توسط مدیریت کلینیک دکتر نجف بیگی انجام می شود

کاشت،در یک روز

معاینه اختصاصی شما در روز مشاوره توسط مدیریت کلینیک دکتر نجف بیگی انجام می شود

حفاظت از ریشه ها

ریشه موهای شما در حین عمل در مواد مخصوص نگهداری شده تا آسیبی به آنها وارد نشود

اتاق عمل اختصاصی

هر عمل کاشت در کلینیک ما در یک روز و بصورت اختصاصی برای یک بیمار انجام می شود.

خدمات منحصر بفرد اتاق عمل کاشت

مراحل اختصاصی عمل کاشت

معاینه توسط دکتر

در کلینیک دکتر نجف بیگی معاینه شما توسط شخص دکتر انجام خواهد شد و بهترین راه درمان متناسب با شما ارائه می شود

انجام عمل اختصاصی در یک روز

در کلینیک دکتر نجف بیگی عمل کاشت ابروهای شما در اتاق عمل اختصاصی ، بصورت انفرادی و در یک روز انجام خواهد شد .

مراقبت ویژه از ریشه ها بعد عمل

در کلینیک دکتر نجف بیگی بعد از عمل کاشت ابرو ، ریشه های کاشت شده تحت مراقبت و تقویت دوره ای قرار خواهند گرفت.

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

تجربه مراجعین از کلینیک ما

مدتی بود صورتم پر از جوش‌های ریز شده بود و خصوصا روی بینی‌ام پر از جوش سرسیاه بود. خوشبختانه با مراجعه به کلینیک دکتر نجف بیگی و یک جلسه پاکسازی پوست، تمام جوش‌های از بین رفت.

شیما کفاشیان
مشتری پاکسازی صورت

همیشه از چرب بودن پوست صورتم در عذاب بودم و احساس می‌کردم صورتم هیچوقت تمیز نمیشه. با مراجعه به کلینیک دکتر نجف بیگی و دریافت خدمات پاکسازی پوست متوجه شدم هرچندوقت یکبار باید پاکسازی صورت انجام بدم و سبوم اضافی پوستم را بردارم. از متخصصان کلینیک دکتر نجف بیگی تشکر می‌کنم.

نیلوفر سهرابی
مشتری پاکسازی صورت

متاسفانه خیلی دیر فهمیدم که باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنم و به خاطر اینکه در معرض مداوم نور خورشید بودم صورتم دچار لک‌های زیادی شده بود. برای برطرف کردن لکه‌ها و روشن‌سازی پوستم به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کردم و مزوتراپی پوست انجام دادم. تمام لکه‌های صورتم برطرف شد و اعتمادبه‌نفسم با روشن شدن پوستم خیلی بالا رفت! تشکر می‌کنم از ایشون و تیم خوبشون.

فرحناز علی‌بخشی
مشتری مزوتراپی صورت

جای جوش‌هایی که در دوران بلوغ زده بودم روی صورتم باقی مونده بود و خسته شده بودم از اینکه باید مواد آرایشی سنگین استفاده کنم تا اثرشون رو بپوشونم. با مشورت دکتر تصمیم گرفتم مزوتراپی پوست انجام بدم. بعد از گذشت ۴ جلسه می‌تونم بگم از اینکه هیچ اثری از جای جوش‌هام باقی نمونده خوشحالم و با خودم میگم کاش زودتر مراجعه کرده بودم!

سپیده ممتاز
مشتری مزوتراپی صورت

نمی‌دونستم برای درمان ریزش موهام باید چیکار کنم. با دکتر نجف بیگی مشورت کردم و ایشون گفتن با توجه به اینکه به تازگی ریزش مو پیدا کرده‌ام فرصت انجام پی آر پی را دارم و نیازی به کاشت مو نیست. بنابراین اعتماد کردم و این عمل را در کلینیک دکتر نجف بیگی انجام دادم. الان از نتیجه‌ای که گرفتم خیلی راضیم و از ایشون و تیم حرفه‌ایشون تشکر می‌کنم.

امیر محمدزاده
مشتری پی آر پی مو

تصمیم داشتم عمل پی آر پی مو انجام بدم ولی شنیده بودم ممکنه دچار عفونت بشم. وقتی برای مشاوره رفتم کلینیک کاشت مو دکتر نجف بیگی خیالم از بهداشت و تجهیزات به‌روز و مدرن کلینیک راحت شد و با آرامش پی آر پی مو را انجام دادم.

سوسن قادری
مشتری پی آر پی مو

برای من هزینه عمل زیبایی، فاکتور خیلی مهمی در انتخاب نوع عملم بود. مدت‌ها بود می‌خواستم جوانسازی پوست انجام بدم و بعد از تحقیقات فراوان متوجه شدم هایفوتراپی صورت هزینه کمتری دارد. برای هایفوتراپی تصمیم گرفتم به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کنم تا خیالم از کیفیت کار راحت باشد. از نتیجه خیلی خوشحالم و ممنونم از متخصصان کلینیک.

رکسانا سعیدی
مشتری هایفوتراپی صورت

من می‌خواستم جراحی جوانسازی صورت انجام بدم ولی چون شاغل هستم نمی‌تونستم برم سراغ جراحی‌های تهاجمی. با مشاوره در کلینیک دکتر نجف بیگی به من پیشنهاد شد به سراغ روش غیرتهاجمی هایفوتراپی صورت بروم. از انتخابی که کردم راضیم و از تیم دکتر نجف بیگی تشکر می‌کنم.

نازنین همتی
مشتری هایفوتراپی صورت

بعد از اینکه کرونا گرفتم متوجه شدم بخش‌هایی از موهام دچار ریزش سکه‌ای شده و خیلی نگران بودم. به من کلینیک دکتر نجف بیگی را معرفی کردند و در جلسه مشاوره ایشون پیشنهاد دادند با روش مزوتراپی این مشکل را برطرف کنیم. در نهایت با چند جلسه مراجعه برای انجام مزوتراپی مو، مشکل ریزش سکه‌ای موهام برطرف شد. از ایشون و تیم حرفه‌ایشون ممنونم.

امین صیادی
مشتری درمان ریزش سکه‌ای

بعد از کنکور به خاطر استرس‌هایی که داشتم دچار ریزش سکه‌ای مو شده بودم و اعتمادبه‌نفسم خیلی پایین اومده بود. با مشاوره در کلینیک دکتر نجف بیگی ایشون تشخیص دادن بهترین روش برای درمان ریزش موهام، روش PRP است. با انجام پی آر پی مو دیگه ریزش سکه‌ای ندارم و از این بابت خیلی خوشحالم!

ساغر وفامنش
مشتری درمان ریزش سکه‌ای

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

محافظت از سلامتی شما و  کلینیک کیفیت در تمامی مراحل عمل کاشت

در کلینیک کاشت دکتر نجف بیگی تنها در یک روز، موهای از دست رفته خود را درمان کنید و ظاهر مورد علاقه خود را بدست بیاورید.در کلینیک کاشت دکتر نجف بیگی تنها در یک روز، موهای از دست رفته خود را درمان کنید و ظاهر مورد علاقه خود را بدست بیاورید.

اتاق عمل های استاندارد اختصاصی عمل کاشت

استفاده از دارو برای تقویت ریشه های شما

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

سوالات متداول کاشت مو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها،