ال پی جی بدن و صورت روشی ساده و بدون درد برای لاغری موضعی

 1. خانه
 2. جوانسازی
 3. ال پی جی بدن و صورت روشی ساده و بدون درد برای لاغری موضعی

ال پی جی بدن و صورت روشی ساده و بدون درد برای لاغری موضعی

ال پی جی بدن و صورت

شما هم از بی‌نتیجه بودن تلاش‌هایتان برای رژیم غذایی در رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل خسته شده‌اید؟ جزء افرادی هستید که از چاقی موضعی در بخش‌هایی از بدن مانند پهلو، ران و … رنج می‌برند؟ نمی‌خواهید برای لاغری تن به تیغ جراحی بسپارید و نگران عوارض جراحی‌های لاغری هستید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش‌ها مثبت است، جای درستی را انتخاب کرده‌اید. ال پی جی بدن و صورت روشی ساده، ارزان قیمت و بدون درد است که برای لاغری موضعی می‌توانید حساب ویژه‌ای روی آن باز کنید. LPG پیشنهاد دکتر آرش نجف بیگی، فوق تخصص جراحی پلاستیک به تمام کسانی که به دنبال اندام ایده‌آل خود می‌گردند. 

دستگاه ال پی جی چیست؟ 

لیپوماساژ (Lipomaasage) نام دستگاهی است که در ایران تحت عنوان ال پی جی (LPG) شناخته می‌شود. بله، درست شنیدید. ال پی جی یک دستگاه ماساژ درمانی است. نظرتان درباره یک دستگاه ماساژ که به لاغری شما هم کمک می‌کند، چیست؟ قرار نیست این دستگاه تکانه‌های شدیدی به بدن شما وارد کند. بلکه دقیقا مانند دستگاه‌های تخصصی ماساژ، بدن شما تحت این دستگاه به آرامش می‌رسد. هیچ‌گونه درد و فشاری در استفاده از ال پی جی بدن و صورت متحمل نخواهید شد. 

داستان از این قرار است که با افزایش سن، حتی در صورت رعایت رژیم غذایی نیز شاهد افزایش ذخیره چربی در بخش‌های مختلف بدن خواهید بود. خیلی از مواقع با ورزش کردن و رژیم غذایی نمی‌توان چاقی‌های موضعی در بدن را برطرف کرد. در این شرایط باید به سراغ راهی جایگزین بروید. دستگاه ال پی جی بهترین گزینه روی میز است. با استفاده از این دستگاه می‌توان چربی‌های اضافی در بخش‌های مختلف بدن را از بین برد. 

قطعا رژیم غذایی می‌تواند روی کاهش وزن شما موثر باشد؛ اما مشکل اساسی این است که معمولا رژیم غذایی دستیابی به تناسب اندام را تضمین نمی‌کند. انتخاب ماساژ درمانی با دستگاه LPG می‌تواند این مشکل را نیز از پیش روی شما بردارد. آن وقت است که می‌توانید در آینه با سربلندی به اندام زیبای خود بنگرید و لذت ببرید.

دستگاه ال پی جی چیست؟ 

 اگر به یک مراقبت پوست مفید و کاربردی احتیاج دارید؛ مطالعه مقاله صفر تا صد میکرونیدلینگ + مزایا و روند انجام آن از دست ندهید.

نحوه عملکرد دستگاه ال پی جی بدن و صورت 

ال پی چی یک دستگاه الکترومکانیکی است. قلب این دستگاه یک موتور الکتریکی است که به راحتی می‌توان شدت توان تولیدی آن را کنترل کرد. آن قسمت از دستگاه LPG که با بدن شما در تماس است، از دو غلطک تشکیل می‌شود. توان الکتریکی موتور، غلطک‌ها را به چرخش در می‌آورد. داستان از این قرار است که چرخش غلطک‌ها در تماس با بدن، در سطح پوست فشار مثبت ایجاد می‌کند. به همین دلیل این دستگاه برای سطح پوست کارکرد ماساژور را دارد. 

در عین حال فشار منفی غلطک به لایه‌های زیرین پوست که محل تجمع چربی‌ها هستند، اعمال می‌شود. منظور از فشار منفی به زبان ساده ایجاد مکش است. چیزی شبیه به عملکرد جاروبرقی که اجسام خارجی را به درون خود می‌کشد. به این ترتیب ابتدا چربی‌های جمع شده به سطح پوست کشیده می‌شوند. سپس در اثر فعل و انفعالات شیمیایی خاصی از بین می‌روند. در نهایت مشکل چاقی موضعی در بدن رفع می‌شود. 

دو روش اصلی برای استفاده از دستگاه LPG وجود دارد. در روش اول که بیشتر مرسوم است، غلطک‌ها به صورت گردشی روی سطح بدن حرکت داده می‌شوند. یک روش دیگر که تحت عنوان لیفتینگ شناخته می‌شود نیز وجود دارد. در این روش دستگاه‌ به صورت ضربه‌ای روی سطح بدن حرکت داده می‌شود. در هر بار تماس دستگاه با بدن نیز یک پالس الکتریکی با فرکانس کنترل شده وارد بدن می‌شود. این روش علاوه بر حذف چربی‌ها به جوان‌سازی و صاف شدن پوست بدن نیز کمک می‌کند. 

نحوه عملکرد دستگاه ال پی جی بدن و صورت

مزایای استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری 

یکی از رایج‌ترین دلایل ایجاد چاقی موضعی در افراد، سلولیت است. سلولیت اشاره به پدیده‌ای دارد که در اثر تجمع چربی و برخی دیگر از مواد زائد در زیر پوست ایجاد می‌شود. بیش از 70 درصد خانم‌ها پس از بارداری یا در دوره‌ای دیگر از زندگی خود با سلولیت دست و پنجه نرم می‌کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، ال پی جی بدن و صورت بهترین راه برای رفع این مشکل است. از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • روش غیرتهاجمی بدون نیاز به بیهوشی یا بی‌حسی موضعی 
 • بدون احساس درد و ناراحتی با استفاده از دستگاه ال پی جی  
 • اثبات نتیجه بخش بودن این روش در تحقیقات پزشکی 
 • کمک به صاف و کشیده شدن پوست 
 • تحریک کلاژن‌سازی پوست و کمک به جوان‌سازی آن 
 • دستیابی به تناسب اندام و رفع چاقی‌های موضعی 
 • رفع سلولیت در بخش‌های مختلف بدن  
 • کمک به افزایش انعطاف‌پذیری پوست 
 • کمک به آسایش و آرامش بدن در قالب ماساژ درمانی 
 • قیمت مناسب 
 • عوارض ناچیز برای سلامتی 
 • قابل استفاده برای افراد با شرایط سنی و جسمی مختلف 

کاندیدای ال پی جی بدن و صورت 

هر کسی که به دنبال راهی برای درمان چاقی موضعی است، کاندید ال پی جی بدن و صورت به حساب می‌آید. لیپوماساژ برای بخش‌های مختلف بدن از جمله ران، باسن، پهلو و … قابل استفاده است. خانم‌ها و آقایانی که با پدیده سلولیت نیز مواجه می‌شوند، از دستگاه ال پی جی می‌توانند برای رسیدن به فرم ایده‌آل بدن خود استفاده کنند. 

معمولا با افزایش سن، پوست بدن شادابی اولیه خود را از دست می‌دهد. شل شدن و افتادگی پوست از جمله اتفاقاتی هستند که در این حالت وقوع آن‌ها مرسوم است. دستگاه LPG کمک می‌کند که پوست بدن حالت ارتجاعی و کشسانی خود را پیدا کند. به این ترتیب با صاف شدن پوست، بار دیگر می‌توانید شادابی و نشاط اولیه را برای آن به ارمغان بیاورید. 

کاندیدای ال پی جی بدن و صورت 

طول دوره درمان ال پی جی بدن و صورت 

اثرگذار ال پی جی بدن و صورت از همان جلسات ابتدایی آغاز می‌شود. البته نباید انتظار معجزه از این روش درمانی غیر تهاجمی داشته باشید. معمولا پس از گذشت 6 جلسه منظم از ماساژ درمانی با دستگاه LPG می‌توانید شاهد نتایج ملموس و عینی آن باشید. 

طول دوره درمان لیپوماساژ تا حد زیادی وابسته به شراط جسمانی افراد و میزان چاقی موضعی در بدن آن‌ها دارد. معمولا پزشکان هر دوره درمانی را در قالب 15 تا 20 جلسه تعریف می‌کنند. هر جلسه نیز چیزی در حدود 30 تا 45 دقیقه زمان می‌برد. پیشنهاد می‌کنیم که بین هر دو جلسه درمانی یک روز فاصله بگذارید. 

معمولا بین 30 تا 40 روز یک دوره درمان با لیپوماساژ به پایان می‌رسد. پس از دستیابی به نتیجه اولیه رضایت‌بخش، معمولا درمان ال پی جی متوقف نمی‌شود. بلکه تعداد جلسات آن با نظر پزشک کاهش پیدا می‌کند. به‌طوری که معمولا هر سه تا چهار هفته یکبار فرد تحت ماساژ درمانی با این دستگاه قرار می‌گیرد. 

طول دوره درمان ال پی جی بدن و صورت 

رژیم غذایی مناسب، شرط موفقیت ال پی جی بدن و صورت 

خیلی از افراد این سوال را مطرح می‌کنند که آیا ال پی جی بدن و صورت نتیجه دائمی به همراه دارد؟ پاسخ این سوال تا حد زیادی به سبک زندگی شما بستگی دارد. تردید نکنید که لیپوماساژ چربی‌های اضافی موضعی در بدن شما را از بین می‌برد؛ اما استعداد بدن برای تجمع مجدد چربی به قوت خود باقی می‌ماند. 

حفظ تناسب اندام تا حد زیادی وابسته به رعایت رژیم غذایی سالم و ورزش کردن است. به همین دلیل لازم است که در طول دوره درمان ال پی جی و بعد از آن حتما رژیم غذایی اختصاصی را رعایت کنید و ورزش را نیز در برنامه زندگی روزمره خود بگنجانید. نکته مهم در استفاده از دستگاه LPG این است که باعث کاهش سطح آب بدن می‌شود. به همین دلیل برای جلوگیری از ایجاد مشکل باید روزانه بین 2 تا 4 لیتر آب بنوشید.  

عوارض لاغری با دستگاه LPG 

وقتی صحبت از روش‌های لاغری و تناسب اندام به میان می‌آید، ذهن خیلی از افراد فورا متوجه خطرات و ریسک‌های احتمالی موجود می‌شود. آنقدر خبرهای بد از نتایج روش‌های غیر اصولی لاغری در این سال‌ها شنیده‌ایم که این موضوع کاملا طبیعی است. در این بین ال پی جی بدن و صورت به عنوان یکی از بهترین و کم‌خطرترین روش‌ها برای از بین بردن چربی‌های اضافی بدن به حساب می‌آید. 

خبری از عوارض خطرناک روش‌های تهاجمی برداشتن چربی در استفاده از دستگاه LPG نیست. برخی از افراد در جلسات ابتدایی درمان ممکن است کمی درد عضلانی را تجربه کنند. موضوعی که زود برطرف می‌شود. با مصرف آب کافی در طول دوره درمان نیز نگرانی از بابت کاهش سطح آب بدن نخواهید داشت. 

عوارض لاغری با دستگاه LPG 

تفاوت لیپوساکشن با ال پی جی بدن و صورت 

لیپوساکشن یک روش جراحی تهاجمی برای حذف چربی است. معمولا وقتی حجم چربی در ناحیه‌ای از بدن خیلی زیاد است، پزشک این روش را پیشنهاد می‌کند. برای انجام لیپوساکشن ناحیه مورد نظر در بدن برش داده شده و چربی خارج می‌شود. این در حالی است که ال پی جی بدن و صورت به هیچ عنوان نیازی به برش پوست ندارد و غیر تهاجمی است. لیپوساکشن به هیچ عنوان در جوان‌سازی پوست و تقویت حالت ارتجاعی آن موثر نیست. البته این امکان وجود دارد که گاهی اوقات پزشک جراح پلاستیک این دو روش را در کنار هم برای حذف چربی و رسیدن به فرم ایده‌آل بدن استفاده کند. 

هزینه هر جلسه ال پی جی برای لاغری 

خرید دستگاه ال پی جی برای لاغری با توجه به قیمت بالایی که دارد، چندان توجیه اقتصادی ندارد. به علاوه اینکه معمولا در آینده نیز نمی‌توانید دستگاه LPG را به فروش برسانید و اصطلاحا صاحب اول و آخر آن خودتان خواهید بود. هر جلسه ال پی جی بدن و صورت هزینه کمی دارد. هزینه دقیق با توجه به عواملی مانند نوع دستگاه، دستمزد پزشک و میزان چاقی موضعی در بدن افراد تعیین می‌شود. 

هزینه هر جلسه ال پی جی برای لاغری 

اگر تاکنون نام تزریق پروفایلو را نشنیده‌اید؛ مطالعه مقاله پروفایلو؛ راه حل سریع برای جوانسازی صورت ازدست ندهید.

بهترین دکتر برای ال پی بدن و صورت 

برای داشتن اندام زیبا نیاز دستان هنرمند دارید. همان‌طور که هنرمندان خبره، مجسمه‌های حیرت‌انگیز را می‌تراشند، یک جراح پلاستیک حرفه‌ای نیز باید شما را در رسیدن به نهایت زیبایی که استحقاقش را دارید، کمک کند. تخصص و تجربه دو ویژگی اساسی برای انتخاب بهترین دکتر جراح پلاستیک است. دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک با تحصیل در معتبرترین مراکز آموزش عالی در ایران و خارج از کشور و تجربه سال‌ها فعالیت در جراحی‌های پلاستیک، بهترین انتخاب پیش روی شما برای درمان ال پی جی بدن و صورت است. 

مشاوره رایگاه ال پی جدی بدن و صورت 

 اگر قبل از تصمیم‌گیری برای ال پی جی بدن و صورت نیاز به راهنمایی دارید، نگران نباشید. ما فکر همه چیز را کرده‌ایم. شما عزیزان می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. کارشناسان متخصص ما آماده ارائه مشاوره رایگان و پاسخ‌گویی به سوالات شما عزیزان هستند. 

کلام پایانی 

داشتن اندام زیبا کوچک‌ترین سهم شما در زندگی است. اما نباید برای دستیابی به این هدف سلامتی خود را به خطر بیندازیم. در بین راه‌های مختلف رفع چاقی‌های موضعی و سلولیت بدن، ال پی جی بدن و صورت یکی از بهترین گزینه‌های روی میز است که عوارضی را در پی ندارد. با انتخاب درست می‌توانید فرم ایده‌آل بدن خود را به دست بیاورید. آنچه مدت‌ها در یاد و خاطر خود از تناسب اندامتان تصور کرده‌اید، دور از دسترس نیست. 

نوشتهٔ پیشین
مزوبوتاکس یک روش مؤثر برای داشتن پوستی صاف و جوان
نوشتهٔ بعدی
اطلاعات جامع و کاربردی درباره مزوتراپی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

جستجوی مقالات

دکتر آرش نجف بیگی

عضو هیات علمی دانشگاه/فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی/عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

آخرین مقالات