لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

از بین بردن دائمی

از بین بردن دائمی

رفع موهای زائد با قوی‌ترین و موثرترین دستگاه‌های لیزر در کلینیک دکتر نجف بیگی

رفع موهای زائد با قوی‌ترین و موثرترین دستگاه‌های لیزر در کلینیک دکتر نجف بیگی

لیزر موهای زائد

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

خدمات اختصاصی لیزر موهای زائد کلینیک دکتر نجف بیگی

در کلینیک دکتر نجف بیگی با استفاده از به‌روزترین دستگاه‌ها و حضور اپراتورهای باتجربه، از شر موهای زائد خلاص شوید.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی

در کلینیک دکتر نجف بیگی تمام اصول بهداشتی از ضدعفونی تا کاور تخت و دستگاه با دقت زیاد رعایت می‌شود.

اپراتورهای باتجربه

حضور اپراتورهای باتجربه با دقت و مهارت زیاد، فرایند نتیجهٔ مطلوب گرفتن از لیزر را تسریع می‌کند.

به‌روزترین دستگاه لیزر

استفاده از جدیدترین و قوی‌ترین دستگاه‌های لیزر در حذف کارآمد موهای زائد نقش مهمی دارد.

دریافت نتیجه مطلوب

با ارائهٔ دستورالعمل‌های مراقبتی قبل و بعد از انجام لیزر، بیشترین نتیجهٔ مطلوب را دریافت خواهید کرد.

تعداد جلسات کمتر

دستگاه‌های پیشرفته لیزر میزان جوابدهی را افزایش می‌دهند و به تعداد جلسات کمتری برای حذف کامل موهای زائد احتیاج خواهید داشت.

کمترین عوارض پوستی

با ویزیت پزشک و مشاوره قبل از لیزر و وجود دستگاه‌های به‌روز، عوارض پوستی به حداقل می‌رسد.

خدمات منحصر بفرد اتاق عمل کاشت

مراحل اختصاصی عمل کاشت

در این مرحله معاینه موی سر شما توسط دکتر انجام میگیرد و نوع درمان متناسب با آن اعلام می گردد

در کلینیک کاشت دکتر نجف بیگی تنها در یک روز، با استفاده از متد های روز دنیا در عرصه جراحی زیبایی و کاشت ، موهای از دست رفته خود را درمان کنید و ظاهر مورد علاقه خود را بدست بیاورید.

معاینه توسط دکتر
تعیین الگوی کاشت

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

محافظت از پوست شما در تمامی مراحل لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک فرایند درمانی-زیبایی است که در طولانی‌مدت به نتیجه خواهد رسید. در کلینیک دکتر نجف بیگی با استفاده از قوی‌ترین دستگاه‌های لیزر و اپراتورهای حرفه‌ای، در زودترین زمان ممکن نتیجه رفع موهای زائد را خواهید دید.

استفاده از جدیدترین و قوی‌ترین دستگاه‌های لیزر

اپراتورهای حاذق و حرفه‌ای با دقت و مهارت زیاد

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

تجربه مراجعین از کلینیک ما

مدتی بود صورتم پر از جوش‌های ریز شده بود و خصوصا روی بینی‌ام پر از جوش سرسیاه بود. خوشبختانه با مراجعه به کلینیک دکتر نجف بیگی و یک جلسه پاکسازی پوست، تمام جوش‌های از بین رفت.

شیما کفاشیان
مشتری پاکسازی صورت

همیشه از چرب بودن پوست صورتم در عذاب بودم و احساس می‌کردم صورتم هیچوقت تمیز نمیشه. با مراجعه به کلینیک دکتر نجف بیگی و دریافت خدمات پاکسازی پوست متوجه شدم هرچندوقت یکبار باید پاکسازی صورت انجام بدم و سبوم اضافی پوستم را بردارم. از متخصصان کلینیک دکتر نجف بیگی تشکر می‌کنم.

نیلوفر سهرابی
مشتری پاکسازی صورت

متاسفانه خیلی دیر فهمیدم که باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنم و به خاطر اینکه در معرض مداوم نور خورشید بودم صورتم دچار لک‌های زیادی شده بود. برای برطرف کردن لکه‌ها و روشن‌سازی پوستم به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کردم و مزوتراپی پوست انجام دادم. تمام لکه‌های صورتم برطرف شد و اعتمادبه‌نفسم با روشن شدن پوستم خیلی بالا رفت! تشکر می‌کنم از ایشون و تیم خوبشون.

فرحناز علی‌بخشی
مشتری مزوتراپی صورت

جای جوش‌هایی که در دوران بلوغ زده بودم روی صورتم باقی مونده بود و خسته شده بودم از اینکه باید مواد آرایشی سنگین استفاده کنم تا اثرشون رو بپوشونم. با مشورت دکتر تصمیم گرفتم مزوتراپی پوست انجام بدم. بعد از گذشت ۴ جلسه می‌تونم بگم از اینکه هیچ اثری از جای جوش‌هام باقی نمونده خوشحالم و با خودم میگم کاش زودتر مراجعه کرده بودم!

سپیده ممتاز
مشتری مزوتراپی صورت

نمی‌دونستم برای درمان ریزش موهام باید چیکار کنم. با دکتر نجف بیگی مشورت کردم و ایشون گفتن با توجه به اینکه به تازگی ریزش مو پیدا کرده‌ام فرصت انجام پی آر پی را دارم و نیازی به کاشت مو نیست. بنابراین اعتماد کردم و این عمل را در کلینیک دکتر نجف بیگی انجام دادم. الان از نتیجه‌ای که گرفتم خیلی راضیم و از ایشون و تیم حرفه‌ایشون تشکر می‌کنم.

امیر محمدزاده
مشتری پی آر پی مو

تصمیم داشتم عمل پی آر پی مو انجام بدم ولی شنیده بودم ممکنه دچار عفونت بشم. وقتی برای مشاوره رفتم کلینیک کاشت مو دکتر نجف بیگی خیالم از بهداشت و تجهیزات به‌روز و مدرن کلینیک راحت شد و با آرامش پی آر پی مو را انجام دادم.

سوسن قادری
مشتری پی آر پی مو

برای من هزینه عمل زیبایی، فاکتور خیلی مهمی در انتخاب نوع عملم بود. مدت‌ها بود می‌خواستم جوانسازی پوست انجام بدم و بعد از تحقیقات فراوان متوجه شدم هایفوتراپی صورت هزینه کمتری دارد. برای هایفوتراپی تصمیم گرفتم به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کنم تا خیالم از کیفیت کار راحت باشد. از نتیجه خیلی خوشحالم و ممنونم از متخصصان کلینیک.

رکسانا سعیدی
مشتری هایفوتراپی صورت

من می‌خواستم جراحی جوانسازی صورت انجام بدم ولی چون شاغل هستم نمی‌تونستم برم سراغ جراحی‌های تهاجمی. با مشاوره در کلینیک دکتر نجف بیگی به من پیشنهاد شد به سراغ روش غیرتهاجمی هایفوتراپی صورت بروم. از انتخابی که کردم راضیم و از تیم دکتر نجف بیگی تشکر می‌کنم.

نازنین همتی
مشتری هایفوتراپی صورت

بعد از اینکه کرونا گرفتم متوجه شدم بخش‌هایی از موهام دچار ریزش سکه‌ای شده و خیلی نگران بودم. به من کلینیک دکتر نجف بیگی را معرفی کردند و در جلسه مشاوره ایشون پیشنهاد دادند با روش مزوتراپی این مشکل را برطرف کنیم. در نهایت با چند جلسه مراجعه برای انجام مزوتراپی مو، مشکل ریزش سکه‌ای موهام برطرف شد. از ایشون و تیم حرفه‌ایشون ممنونم.

امین صیادی
مشتری درمان ریزش سکه‌ای

بعد از کنکور به خاطر استرس‌هایی که داشتم دچار ریزش سکه‌ای مو شده بودم و اعتمادبه‌نفسم خیلی پایین اومده بود. با مشاوره در کلینیک دکتر نجف بیگی ایشون تشخیص دادن بهترین روش برای درمان ریزش موهام، روش PRP است. با انجام پی آر پی مو دیگه ریزش سکه‌ای ندارم و از این بابت خیلی خوشحالم!

ساغر وفامنش
مشتری درمان ریزش سکه‌ای

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

سوالات متداول لیزر موهای زائد

بله، پیش از لیزر موهای زائد باید ناحیه‌ای که قرار است لیزر شود را شیو کنید. روی پوست‌تان کرم نزده باشید و از دستگاه سولاریوم هم استفاده نکرده باشید.