جوانسازی صورت

حس جوانی دوباره

تغییر رنگ پوست
و رفع چین و چروک صورت

پی آر پی صورت

حس جوانی دوباره

در کلینیک تخصصی دکتر نجف بیگی، بهترین و تخصصی‌ترین متد پی‌آرپی را دریافت کنید!

در کلینیک تخصصی دکتر نجف بیگی، بهترین و تخصصی‌ترین متد پی‌آرپی را دریافت کنید!

پی آر پی صورت

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

خدمات اختصاصی پی آر پی کلینیک دکتر نجف بیگی

برای دستیابی به نتایج کامل و موفقیت آمیز این روش جوانسازی صورت، بیمار نیاز به 3 الی 5 جلسه درمان دارد که فواصل آن معمولاً هفتگی است و بنابر تشخیص جناب دکتر تعیین می شود.

معاینه اختصاصی

معاینه اختصاصی شما توسط دستیار کلینیک

مراقبت از شما

دستیار پزشک، تا پایان درمان کنار شما خواهد بود.

مواد مرغوب و اصل

استفاده از بهترین مواد و کیفیت

اتاق عمل اختصاصی

جلسات PRP در کلینیک بصورت اختصاصی برای شما انجام می شود.

مراحل پی آر پی صورت

خدمات منحصر بفرد PRP

مراحل عمل پی آر پی

معاینه توسط دکتر

در کلینیک دکتر نجف بیگی معاینه شما توسط شخص دکتر انجام خواهد شد و بهترین راه درمان متناسب با شما ارائه می شود

انجام عمل اختصاصی برای شما

در کلینیک دکتر نجف بیگی عمل پی ار پی در اتاق عمل اختصاصی، بصورت انفرادی انجام خواهد شد.

مراقبت ویژه بعد از جلسات

تا پایان جلسات پی ار پی، متخصص شما، مراقبتهای لازم را در اختیار شما خواهد گذاشت.

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

تجربه مراجعین از کلینیک ما

مدتی بود صورتم پر از جوش‌های ریز شده بود و خصوصا روی بینی‌ام پر از جوش سرسیاه بود. خوشبختانه با مراجعه به کلینیک دکتر نجف بیگی و یک جلسه پاکسازی پوست، تمام جوش‌های از بین رفت.

شیما کفاشیان
مشتری پاکسازی صورت

همیشه از چرب بودن پوست صورتم در عذاب بودم و احساس می‌کردم صورتم هیچوقت تمیز نمیشه. با مراجعه به کلینیک دکتر نجف بیگی و دریافت خدمات پاکسازی پوست متوجه شدم هرچندوقت یکبار باید پاکسازی صورت انجام بدم و سبوم اضافی پوستم را بردارم. از متخصصان کلینیک دکتر نجف بیگی تشکر می‌کنم.

نیلوفر سهرابی
مشتری پاکسازی صورت

متاسفانه خیلی دیر فهمیدم که باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنم و به خاطر اینکه در معرض مداوم نور خورشید بودم صورتم دچار لک‌های زیادی شده بود. برای برطرف کردن لکه‌ها و روشن‌سازی پوستم به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کردم و مزوتراپی پوست انجام دادم. تمام لکه‌های صورتم برطرف شد و اعتمادبه‌نفسم با روشن شدن پوستم خیلی بالا رفت! تشکر می‌کنم از ایشون و تیم خوبشون.

فرحناز علی‌بخشی
مشتری مزوتراپی صورت

جای جوش‌هایی که در دوران بلوغ زده بودم روی صورتم باقی مونده بود و خسته شده بودم از اینکه باید مواد آرایشی سنگین استفاده کنم تا اثرشون رو بپوشونم. با مشورت دکتر تصمیم گرفتم مزوتراپی پوست انجام بدم. بعد از گذشت ۴ جلسه می‌تونم بگم از اینکه هیچ اثری از جای جوش‌هام باقی نمونده خوشحالم و با خودم میگم کاش زودتر مراجعه کرده بودم!

سپیده ممتاز
مشتری مزوتراپی صورت

نمی‌دونستم برای درمان ریزش موهام باید چیکار کنم. با دکتر نجف بیگی مشورت کردم و ایشون گفتن با توجه به اینکه به تازگی ریزش مو پیدا کرده‌ام فرصت انجام پی آر پی را دارم و نیازی به کاشت مو نیست. بنابراین اعتماد کردم و این عمل را در کلینیک دکتر نجف بیگی انجام دادم. الان از نتیجه‌ای که گرفتم خیلی راضیم و از ایشون و تیم حرفه‌ایشون تشکر می‌کنم.

امیر محمدزاده
مشتری پی آر پی مو

تصمیم داشتم عمل پی آر پی مو انجام بدم ولی شنیده بودم ممکنه دچار عفونت بشم. وقتی برای مشاوره رفتم کلینیک کاشت مو دکتر نجف بیگی خیالم از بهداشت و تجهیزات به‌روز و مدرن کلینیک راحت شد و با آرامش پی آر پی مو را انجام دادم.

سوسن قادری
مشتری پی آر پی مو

برای من هزینه عمل زیبایی، فاکتور خیلی مهمی در انتخاب نوع عملم بود. مدت‌ها بود می‌خواستم جوانسازی پوست انجام بدم و بعد از تحقیقات فراوان متوجه شدم هایفوتراپی صورت هزینه کمتری دارد. برای هایفوتراپی تصمیم گرفتم به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کنم تا خیالم از کیفیت کار راحت باشد. از نتیجه خیلی خوشحالم و ممنونم از متخصصان کلینیک.

رکسانا سعیدی
مشتری هایفوتراپی صورت

من می‌خواستم جراحی جوانسازی صورت انجام بدم ولی چون شاغل هستم نمی‌تونستم برم سراغ جراحی‌های تهاجمی. با مشاوره در کلینیک دکتر نجف بیگی به من پیشنهاد شد به سراغ روش غیرتهاجمی هایفوتراپی صورت بروم. از انتخابی که کردم راضیم و از تیم دکتر نجف بیگی تشکر می‌کنم.

نازنین همتی
مشتری هایفوتراپی صورت

بعد از اینکه کرونا گرفتم متوجه شدم بخش‌هایی از موهام دچار ریزش سکه‌ای شده و خیلی نگران بودم. به من کلینیک دکتر نجف بیگی را معرفی کردند و در جلسه مشاوره ایشون پیشنهاد دادند با روش مزوتراپی این مشکل را برطرف کنیم. در نهایت با چند جلسه مراجعه برای انجام مزوتراپی مو، مشکل ریزش سکه‌ای موهام برطرف شد. از ایشون و تیم حرفه‌ایشون ممنونم.

امین صیادی
مشتری درمان ریزش سکه‌ای

بعد از کنکور به خاطر استرس‌هایی که داشتم دچار ریزش سکه‌ای مو شده بودم و اعتمادبه‌نفسم خیلی پایین اومده بود. با مشاوره در کلینیک دکتر نجف بیگی ایشون تشخیص دادن بهترین روش برای درمان ریزش موهام، روش PRP است. با انجام پی آر پی مو دیگه ریزش سکه‌ای ندارم و از این بابت خیلی خوشحالم!

ساغر وفامنش
مشتری درمان ریزش سکه‌ای

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

محافظت از سلامتی شما و  در تمامی مراحل عمل  پی آر پی

در این تکنیک منحصر به فرد، از بیمار خون گرفته شده و این خون داخل دستگاهی به اسم سانتریفیوژ قرار داده می شود. بعد از چرخش خون در دستگاه برای مدت زمان معین، خون 2 فاز می شود. فاز پایین یا خون تحتانی که همان رسوبات خون است و فاز بالا، که پلاسمای غنی از پلاکت است. در حقیقت دکتر نجف بیگی برای درمان پی ار پی، پلاسمای غنی از پلاکت را از خون بیمار جدا کرده و آن را به سر یا صورت بیمار تزریق می کند.

خدمات تخصصی و مراقبت خاص شما

استفاده از مواد خارجی و با کیفیت

معرفی کلینیک دکتر نجف بیگی

سوالات متداول پی آر پی صورت

حدود ۱۲ تا ۲۴ ساعت پس از درمان PRP می‌توانید آن را از روی صورت خود بشویید. هنگام شستن صورت سعی کنید از یک پاک کننده ملایم صورت استفاده نمایید که الکل زیادی در آن وجود نداشته باشد. الکل پوست شما را می‌سوزاند و حتی ممکن است باعث تحریک بیشتر آن شود.