همه چیز درباره کاشت مو به روش NEO GRAFT

نمونه کاشت مو به روش NEO GRAFT

در این مقاله به کاشت مو به روش NEO GRAFT می پردازیم.  اکثر مردان و بیش از نیمی از زنان با افزایش سن دچار ریزش مو می شوند. چندین بیماری پزشکی می تواند منجر به ریزش مو شود ، اما شایع ترین علت آن آلوپسی آندروژنتیک است که بیشتر به عنوان ریزش موی مردانه شناخته می شود. کاشت مو جراحی هایی است که فولیکول های مو را از یک بخش پوست سر شما معمولاً از پشت یا پهلو گرفته و در مناطق طاس قرار می دهد. نتایج این جراحی ها از زمان انجام، اولین بار در سال 1939 به طور قابل توجهی بهبود یافته است. دو روش رایج کاشت مو پیوند واحد فولیکولی (FUT) و برداشت واحد فولیکولار (FUE) نامیده می شود. هر دو پتانسیل ارائه نتایج طبیعی و دلپذیر از نظر زیبایی را دارند.

کاشت مو به روش NEO GRAFT یک نسخه نیمه اتوماتیک از FUE و یکی از مدرن ترین روش های کاشت مو است. گفته می شود با از بین بردن برخی خطاهای انسانی مرتبط با جراحی ، موثر تر از سایر روش های FUE است. بیایید مزایا و خطرات بالقوه مرتبط با کاشت مو NEO GRAFT را بررسی کنیم. ما همچنین آن را با سایر روش های ترمیم ریزش مو مقایسه خواهیم کرد و نگاهی به هزینه آن خواهیم انداخت.

 

چنانچه فرصت مطالعه کل محتوای مقاله را ندارید، با کلیک روی خلاصه مقاله و مطالعه آن، به اطلاعات مختصر و مفیدی دست پیدا کنید.

مزایای کاشت مو به روش NEO GRAFT

کاشت مو به روش NEO GRAFT یکی از جدیدترین و عالی ترین ترین روش های کاشت مو است. این نوع کاشت یک نسخه نیمه خودکار از روش FUE است که از فناوری متعلق به Venus Treatments استفاده می کند. در حین کاشت مو به روش FUE ، جراح فولیکول های مو را به صورت دستی یا از پشت یا دو طرف سر شما برمی دارد. سپس آنها قبل از کاشت موهای جدید ، یک سری برش در قسمت های طاسی پوست سر شما ایجاد می کنند. هنگام استفاده از کاشت مو NEO GRAFT، فولیکول های مو با یک دستگاه برداشته می شوند که آنها را با مکش خارج می کند. جراح نیازی به ایجاد برشی برای فولیکول های جدید مو ندارد و در عوض می تواند از ابزاری ویژه استفاده کند که باعث ایجاد برش و کاشت همزمان فولیکول ها شود.

 

مراحل کاشت مو

 

آسیب فولیکول مو را کاهش می دهد

کاشت مو به روش NEO GRAFT در مقایسه با جراحی های سنتی FUE و FUT ممکن است باعث کاهش ضربه و آسیب به فولیکول های مو شود. تصور می شود که این کاهش ضربه می تواند میزان بقای موهای پیوندی را بهبود بخشد.

 

کاشت مو NEO GRAFT : عوارض کمتر دارد

از آنجا که این روش حداقل تهاجمی است ، ممکن است عارضه جراحی کمتری داشته باشد ، به خصوص در مقایسه با جراحی FUT که شامل برش نواری از پوست سر شما است. کاشت مو به روش NEO GRAFT به هیچ بخیه یا منگنه ای نیاز ندارد و دستگاه های موجود به رفع خطاهای انسانی کمک می کند که می توانند به اعصاب یا عروق خونی آسیب برسانند.

 

سریعتر از FUE

کاشت مو NEO GRAFT نیز سریعتر از FUE سنتی است ، که ممکن است چندین روز برای تعداد زیادی از پیوندها طول بکشد. طبق درمانهای موجود، کاشت مو به روش NEO GRAFT معمولاً بین 4 تا 10 ساعت طول می کشد.

 

جای زخم:

برخلاف تکنیک FUT ، FUE و کاشت مو به روش NEO GRAFT جای زخم بلند و باریکی ندارند. با این وجود ، در جایی که فولیکول ها برداشته می شوند ، می توانند جای زخم مشخص شود. بیشتر اوقات این اسکارها خیلی مشخص نیستند ، اما اگر سر خود را بتراشید یا موهای خود را خیلی کوتاه بپوشید ممکن است دیده شود.

 

خط مو غیرطبیعی

کاشت مو NEO GRAFT اگر فولیکول ها در زاویه ای مطابق با خط موی شما کاشته نشوند ، ممکن است نتایج طبیعی به نظر نرسند. خط مو غیر طبیعی عارضه احتمالی هر نوع جراحی کاشت مو است.

 

شوک ریزش مو

بعضی از افراد ، چند روز یا چند هفته پس از کاشت مو به روش NEO GRAFT ، دچار از دست دادن شوک می شوند که به آن ریزش پس از عمل نیز گفته می شود. ریزش و شوک از دست دادن موهای کاشته شده موقت است. بیشتر اوقات ، شرایط موقتی است و موها در عرض 3 تا 4 ماه دوباره رشد می کنند.

 

نمونه کاشت مو و شوک ریزش بعد از کاشت

 

عوارض دیگر کاشت مو NEO GRAFT

سایر عوارض عمومی منبع معتبر جراحی های کاشت مو NEO GRAFT: عبارتند از:

 

 • تورم
 • خون ریزی
 • فولیکول های ملتهب مو (فولیکولیت)
 • بی حسی پوست سر
 • عفونت ها

 

نحوه انجام کاشت مو به روش NEO GRAFT

در اینجا آنچه می توانید در طی روش نئو گرافت انتظار داشته باشید بیان می شود:

 

 • جراح شما یا کل سر شما و یا بخشی از پوست سر را که از آن فولیکول های مو اهدا می شود ، می تراشد.
 • سپس آنها از بی حس کننده موضعی روی پوست سر شما استفاده می کنند. آنها ممکن است به شما آرامبخش ملایمی را برای کمک به آرامش شما در طول عمل تزریق کنند.
 • سپس فولیکول های موی شما را با یک چوب مخصوص که از فشار پنومونیک استفاده می کند ، استخراج می کنند.
 • سپس جراح با استفاده از ابزاری تخصصی ، فولیکول های مو را به قسمت های طاس پوست سر شما پیوند می دهد.
 • جراح برای کمک به کنترل خونریزی ، پانسمان را بر روی محل کاشت بمالد و آن را تمیز کند.

 

چه کسی به کاشت مو NEO GRAFT نیاز دارد؟

اگرچه جراحی کاشت مو دارای روش های مختلفی است ، اما اگر نسبت به خط مو خود آگاه باشید ، می تواند به شما اعتماد به نفس بیشتری نسبت به ظاهرتان بدهد.

جراحی های کاشت مو به طور کلی برای افراد مبتلا به آلوپسی آندروژنی بهترین نتیجه را دارد ، همچنین به عنوان ریزش موی مردانه شناخته می شود.

 

نامزدهای کاشت مو به طور معمول:

 

 • عاری از شرایطی هستند که ممکن است بر روی جراحی تأثیر بگذارد ، مانند فشار خون بالا ، دیابت کنترل نشده و شرایطی که بر لخته شدن خون تأثیر می گذارد
 • بزرگتر از 25 سال سن دارند
 • الیاف موی ضخیمی دارند
 • ریزش مو در امتداد خط مو دارند
 • دارای رنگ موی نزدیک به رنگ پوست خود هستند
 • ریزش مو که ناشی از استرس یا دارو نیست

 

کاشت مو NEO GRAFT در مقابل FUT و FUE

کاشت مو به روش FUT همانند NEO GRAFT و FUE رویه های مشابهی را دنبال می کنند و هر سه می توانند نتایج زیبایی را برای شما فراهم کنند. در طی جراحی FUT ، قبل از برداشتن فولیکول های جداگانه مو ، یک جراح یک نوار مو را از پشت یا کنار سر شما می برد. این جراحی به طور کلی ارزان تر از FUE و نئو گرافت است ، اما در محل اهدا جای زخم باقی می ماند. اگر موهای خود را کوتاه کنید ممکن است جای زخم مشخص شود. FUE و نئو گرافت از یک رویه پیروی می کنند ، به جز اینکه نئو گرافت نیمه خودکار است.

در طی FUE سنتی ، یک جراح به طور دستی فولیکول های مو را پیوند می دهد. در طی کاشت مو به روش NEO GRAFT ، فولیکول های مو به جای استخراج دستی با استفاده از ساکشن برداشت می شوند و با استفاده از ابزاری تخصصی که عمق قرار دادن را کنترل می کند ، کاشته می شوند.

 

نمونه کاشت مو به روش NEO GRAFT

 

هزینه کاشت مو به روش  NEO GRAFT

در این روش  هنگامی که فولیکول های بیشتری پیوند زده اید گران تر می شود. تعدادی از کلینیک ها در ایران قیمت آنها را با توجه به نوع کاشت و هر پیوند مو ذکر می کنند. برای یک جراحی معمولی که 1000 تا 2000 فولیکول را پیوند می زند ، هزینه مشخص از طرف کلینیک اعلام می شود.

قیمت براساس عواملی مانند:

 

 • تجربه و مهارت جراح شما
 • مقدار موی کاشته شده
 • هزینه زندگی در منطقه شما

علاوه بر این ، اگر برای جراحی سفر می کنید ، ممکن است نیاز به هزینه های سفر داشته باشید. بعید است بیمه شما جراحی نئو گرافت را پوشش دهد زیرا معمولاً جراحی زیبایی محسوب می شود. اگر برنامه های پرداختی را ارائه می شود ، می توانید از ارائه دهنده خود بپرسید.

 

ریکاوری بعد از کاشت نئو گرافت

در این نوع کاشت به شکل کاملا خودکار درون هر برش را مورد بررسی قرار می دهند ، کاشت مو به روش  NEO GRAFT نسبت به FUT و جراحی سنتی FUE کمتر تهاجمی است.

طبق درمان های متفاوت، پیوند ها باید طی حدود یک هفته بهبود یابند و اکثر افراد طی 2 هفته به روال معمول خود باز می گردند. بسیاری از افراد چند روز پس از عمل جراحی به مشاغل خود بازمی گردند. جراح می تواند انتظارات و توصیه های خاصی در مورد نحوه مراقبت از پیوندهای شما بعد از جراحی به شما ارائه دهد.

کاشت مو به روش  NEO GRAFT یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک های ترمیم مو در جهان است. این روش ایمن در نظر گرفته شده است و در صورت انجام صحیح می تواند برای ترمیم ریزش مو بسیار موثر باشد.

فناوری پیشرفته برای ترمیم موهای کم تهاجمی

 

بدانید چرا کاشت مو به روش NEO GRAFT برای شما مناسب است!

نئو گرافت® یک روش زیبایی پزشکی است که یک راه حل موثر برای ریزش مو ارائه می دهد. کاشت مو نئو گرافت® به شما این امکان را می دهد که فولیکول های مو مستقیماً از پوست سر در گروه های طبیعی و یک تا سه تایی موی سر استخراج شود ، بدون اینکه نوار پوست سر مجبور به برداشتن توسط جراحی شود. به جای چاقوی جراحی ، از فن آوری پیشرفته برای استخراج راحت فولیکول های موی شخصی شما از مناطقی که موهای انتهایی وجود دارد ، معروف به محل اهدا کننده ، استفاده می شود و سپس آنها را مجدداً در مکان مورد نیاز کاشته می شود. به طور معمول ، کاشت مو به روش  NEO GRAFT منجر به ایجاد یک خط مو کامل تر ، با ظاهری طبیعی و بدون زخم می شود. روش ترمیم مو نئو گرافت® می تواند برای مردان و زنان انجام شود.

 

روش جذاب  کاشت مو NEO GRAFT

کاشت مو NEO GRAFT از یک روش ابتکاری به نام استخراج واحد فولیکولار (FUE) استفاده می کند ، که فولیکول های موی فردی را از ناحیه ای متشکل از موهای انتهایی استخراج می کند ، که به عنوان اهدا کننده شناخته می شود – این قسمت معمولاً قسمت تحتانی پشت سر در بالای گردن است. هر فولیکول مو شامل یک تا سه تار مو است. فولیکول ها پس از استخراج ، در مناطقی از پوست سر که ریزش مو رخ داده است ، با دقت از هم جدا شده و مجدداً به روش استراتژیک کاشته می شوند. برخلاف روش نواری سنتی ، که به پزشک نیاز دارد نواری از پوست سر بیمار را خارج کند ، کاشت مو به روش NEO GRAFT نیازی به چاقوی جراحی ندارد. در عوض ، از یک هندپیس خودکار استفاده می کند ، که در طی روش کاشت مو به بیماران هیچ گونه ناراحتی نمی دهد.

 

جستجوی نتایج طبیعی:

فولیکول های موی تازه کاشته شده با چرخه رشد طبیعی مو کار می کنند و نتایج در هر هفته بهبود می یابند ، با تحقق کامل 9-12 ماه پس از کاشت مو NEO GRAFT نشان داده می شود.

 

علامت تیک MINIMAL DOWNTIME و بدون اسکار خطی:

در حالی که درمان کاملاً غیرتهاجمی پیوند مو وجود ندارد ، روش نئو گرافت® FUE یک راه حل کم تهاجمی برای ترمیم مو برای ریزش موی زن و مرد است ، بدون ایجاد زخم قابل مشاهده و بهبودی سریع که این روش را بسیار جذاب کرده است و افراد زیادی را متمایل به انجام کاشت مو به این روش کرده است. رضایتمندی اکثریت افراد این موضوع را به درستی نشان می دهد که روش کاشت مو به روش  NEO GRAFT بسیار عالی است.

رضایت بالای بیمار از کاشت مو NEO GRAFT ترمیم مو نئو گرافت® FUE را می توان در انواع موها انجام داد. جای تعجب نیست که نئو گرافت به طور متوسط 94٪ امتیاز “ارزش آن” را از بیماران کلینیک های معتبر جهان به خود اختصاص داده است.

 

یکی دیگر از روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT می باشد، این مقاله را از دست ندهید.

 

سوالات متداول کاشت مو به روش NEO GRAFT

[vc_toggle title=”تفاوت کاشت مو به روش نیوگرافت با سایر روش ‌ها چیست؟”]

در سایر روش‌های پیوند مو، معمولاً برداشتن فولیکول‌ها و قرار دادن آن‌ها درون حفره، به صورت دستی انجام می‌شود و مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. همچنین احتمال به وجود آمدن خطا نیز در روش‌های دیگر کاشت مو وجود دارد. ولی در این روش استخراج فولیکول‌های مو به کمک ساکشن انجام می‌شود. وارد کردن این فولیکول‌ها به درون حفره‌ها با عمق کاملاً یکسان انجام خواهد شد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”کاشت مو با روش نیو گرافت چند ساعت طول می ‌کشد؟”]

به دلیل اینکه انجام بسیاری از فرآیندهای کاشت مو به کمک ربات‌ها و نیروهای غیر انسانی انجام می‌شود، فرآیند کاشت مو با سرعت بالاتری انجام خواهد شد و زمان آن نسبت به سایر روش‌ها کوتاه‌تر است. بنابراین به طور میانگین از ۶ تا ۹ ساعت برای انجام کاشت مو با روش نیوگرافت زمان لازم است.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”مزایای کاشت مو به روش نیو گرافت چیست؟”]

این روش با سرعت بسیار بالاتری نسبت به سایر روش‌ها انجام می‌شود. همچنین تراکم موها بالا بوده و ظاهر آن بسیار طبیعی است. علاوه بر این، میزان عوارض این روش نسبت به سایر روش‌ها کمتر است و به شکل کم تهاجمی انجام می‌شود.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”بهترین سن برای انجام کاشت مو نیو گرافت چه سنی است؟”]

این روش برای همه افرادی که مشکلاتی مثل ریزش مو دارند مناسب است و محدوده سنی خاصی ندارد. اما به طور کل بهتر است که همه افراد از سنین ۲۵ به بالا برای انجام این روش کاشت مو اقدام کنند.

[/vc_toggle]
نوشتهٔ پیشین
کوتاه کردن مو بعد از کاشت مو
نوشتهٔ بعدی
کاشت مو به روش dhi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

جستجوی مقالات

دکتر آرش نجف بیگی

عضو هیات علمی دانشگاه/فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی/عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

آخرین مقالات