کاشت مو به روش Super Fue

super fueتکنیک کاشت مو

کاشت مو به روش Super Fue چگونه است؟ مزایا و معایب آن چیست؟

یکی از اتفاقات آزاردهنده‌ای که با بالا رفتن سن، تغییرات هورمونی و شاخصه‌های ژنتیکی، شاهد آن هستیم، ریزش مو و کم‌پشت شدن نواحی جلویی سر است. با خالی شدن موها، اعتماد به نفس اکثر انسان‌ها کاهش پیدا می‌کند و حس ناخوشایندی برایشان ایجاد می‌شود. همین موضوع، انگیزه فوق‌العاده‌ای برای پیدا کردن روش مناسبی جهت کاشت مو است.

معمولا درمان‌های دارویی اولین قدم برای برطرف کردن ریزش مو و بازگشت موهای ریخته است؛ اما در بسیاری موارد این درمان جوابگو نیست و تنها راه، استفاده از روش‌های کاشت مو است.

کاشت مو به روش Super Fue در کنار کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش SUT یکی از بهترین روش های جدید در کاشت موی سر است. این روش، با استفاده از تکنولوژی روز، کمک زیادی به برطرف کردن مشکل کم‌پشتی مو و کچلی می‌کند.

در ادامه، به بررسی روش سوپر فیو برای کاشت مو می‌پردازیم.

[vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”9035,9036,9037,9038″ img_size=”full” onclick=”” el_class=”resume-gallery”]

کاشت مو به روش Super Fue چگونه انجام می‌شود؟

کاشت مو به روش Super Fue یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تکنیک‌های کاشت مو با تکنیک FUE محسوب می‌شود. این روش، با افزایش مزایای FUE، به‌طور فوق‌العاده‌ای کاشت مو را با کیفیت بیشتر ارائه می‌کند.

روش های جدید در کاشت موی سر، سرعت کاشت را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است. کاشت مو با این روش، مزایای بسیاری دارد. طبق آخرین فناوری‌های روز دنیا، کاشت به روش Super Fue، توانایی انتقال دو میلیون مو را فراهم می‌کند.

معمولا افرادی که برای استفاده از تکنیک FUE و FUT دچار چالش هستند، کیس مناسبی برای استفاده از کاشت مو به روش Super Fue می‌باشند.

روند کاشت در تکنیک Super Fue

در تکنیک کاشت مو با روش Super Fue، از جدیدترین دستگاه مطابق با تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌شود. روش های نوین در کاشت موی سر، اثر تکنولوژی را به رخ می‌کشند. این تکنولوژی، فرآیند برداشت مو، نگهداری و کاشت مو را تا حد بسیار زیادی تسهیل کرده است.

اتوماسیون کاشت مو به روش Super Fue، بدون آسیب به فولیکول‌ مو، بیشترین حد موفقیت در کاشت را ایجاد می‌کند؛ زیرا با هوشمندسازی برداشت، هیچ آسیبی به فولیکول‌های مو وارد نمی‌شود. همین موضوع، باعث محبوبیت Super Fue به‌عنوان یکی از روش‌های رایج در کاشت موی سر شده است.

[vc_single_image image=”6712″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1591773419231{margin-top: 25px !important;}”]

ویژگی های کاشت مو به روش Super Fue چیست؟

با مقایسه روش‌های مختلف کاشت مو، متوجه خواهید شد که روش جدید کاشت موی سر با تکنیک Super Fue، ویژگی فوق‌العاده‌ای دارد. Super Fue تنها تکنیک کاشت مو است که از سیستم هیدراسیون دو کانال استفاده می‌کند.

ویژگی کاشت مو به روش Super Fue، با هیدراسیون، موجب پیشگیری از خشک شدن فولیکول مو و آسیب به آن می‌شود. همین امر، برداشت مو را با کیفیت بسیار بالایی انجام می‌دهد و معمولا بالاترین درصد موفقیت در کاشت را، برای افراد متقاضی ایجاد می‌کند.

مزایای استفاده از کاشت مو با روش Super Fue

توانایی برداشت و کاشت فوری مو در این روش بسیار بالاتر از روش‌های دیگر کاشت مو است.
بالاترین میزان ماندگاری و بقا در فولیکول‌های مو، توسط این روش اعمال می‌شود.
دارا بودن فناوری خنک‌کننده در حین انتقال فولیکول مو که موجب افزایش بقا و ماندگاری فولیکول در حین انتقال می‌شود.
توانایی کاشت انواع مو در انواع مختلف پوست، بسیار بالا است.
این روش بهترین گزینه برای استفاده توسط کسانی است که علاقه‌ای به تراشیدن موهای خود ندارند.
روش Super Fue سریع‌ترین سرعت برداشت و انتقال فولیکول مو را دارا است.

[vc_single_image image=”6709″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1591773379158{margin-top: 25px !important;}”]

پروسه کاشت مو به روش Super Fue چگونه است؟

پس از تصمیم‌گیری در خصوص استفاده از روش های نوین در کاشت موی سر و مراجعه به پزشک، آزمایشاتی تجویز می‌گردد. پس از بررسی آزمایشات، مرحله آنالیز موهای سر شروع می‌شود. بعد از آنالیز بانک مو و بررسی الگوی رویش موها، بر اساس اصول زیبایی شناسی، می‌توان خط رویش و تعداد فولیکول‌های قابل انتقال از بانک مو را مشخص نمود.

این مرحله از بررسی، اطلاعات ارزشمندی در اختیار پزشک قرار می‌دهد. در بسیاری از کلینیک‌های کاشت مو، الگوی کاشت مو را، پس از آنالیز بانک مو مشخص می‌کنند.‌ طراحی الگوی کاشت و ترسیم محل‌های موردنیاز کاشت مو، تعداد پیوند موی مورد نیاز را نشان می‌دهند.

[vc_single_image image=”6707″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1591773337871{margin-top: 25px !important;}”]

در آنالیز مو چه چیزهایی مشخص می‌گردد؟

  • محاسبه تعداد فولیکول‌های بانک مو در آنالیز مو
  • بررسی میزان رطوبت، چربی و جنس پوست سر
  • تعیین میزان بازدهی ریشه‌های فولیکول مو
  • مشخص نمودن تعداد موهای سفید و سیاه
  • بررسی بیماری‌های پوستی در ناحیه سر (اطمینان از عدم وجود قارچ‌های پوستی)
  • ثبت عکس‌های مختلف از نواحی متفاوت سر با UV

پس از مراجعه به کلینیک کاشت مو چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از انجام آزمایشات و بررسی‌هایی که حاصل از معاینه پزشک است، تاریخ مراجعه به کلینیک برای‌تان مشخص می‌گردد. در ابتدا، چند سی سی خون از شما گرفته می‌شود. این خون داخل دستگاه Super Fue قرار می‌گیرد و پس از نیم ساعت، سلول‌های بنیادی آن استخراج می‌شود.

در این مرحله، دستگاه آماده نگهداری از فولیکول‌های مو استخراج‌شده از ناحیه بانک مو است. روش های جدید کاشت موی سر، با هوشمندسازی فوق‌العاده‌ای که در این روش اعمال شده‌است، امکان برداشت حداکثری از بانک مو را فراهم می‌کند.

در واقع، کاشت مو با روش Super Fue، به‌صورت هوشمند، فولیکول‌هایی را برداشت می‌کند که بیشترین میزان تار مو را دارا هستند. همین غربال‌گری در برداشت و کاشت مو، روش Super Fue را تبدیل به یکی از بهترین روش های جدید در کاشت موی سر نموده است.

در این روش، تیغه دستگاه Super Fue به صورت هوشمند، هیچ آسیبی به فولیکول مو وارد نمی‌کند و برداشتی موفقیت آمیز را، انجام می‌دهد. پزشک متخصص، پس از ضدعفونی محل موردنظر، از بی‌حس کننده استفاده می‌کند. بی‌حسی درد در ناحیه پوست سر را ازبین می‌برد. پزشک پس از بی‌حسی، برداشت مو را آغاز می‌کند و سپس اقدام به کاشت می‌کند.

[vc_single_image image=”6708″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1591773364384{margin-top: 25px !important;}”]

چه افرادی کاندید کاشت مو با روش Super Fue هستند؟

افرادی که به‌دلیل ریزش موهای ژنتیکی، در نواحی جلو سر دچار کم‌پشتی مو هستند و در پشت سر، از تراکم مو مطلوبی برخوردار می‌باشند، بهترین کاندید استفاده از این تکنیک هستند.

افرادی که به‌دلیل برخی بیماری‌ها، دچار ریزش مو در نقاطی خاص شده‌اند، کاندید مناسبی برای انجام کاشت مو Super Fue هستند.

افرادی که به‌دلیل سوختگی و آسیب پوستی، موهای خود را از دست داده‌اند، می‌توانند از کاشت مو به روش Super Fue استفاده کنند.

افرادی که به‌ دلایل مختلفی، دچار کم‌پشتی ریش و ابرو هستند، می‌توانند از این روش جهت ترمیم فضاهای خالی مابین ابروها و ریش و سبیل، بهره بگیرند.

زمان رویش مو در روش Super Fue

کاشت مو به روش Super Fue، در کم‌ترین مدت زمان ممکن، موها را به رویش می‌رساند. سرعت رویش مو در روش های جدید کاشت موی سر، حدود 6 الی 9 ماه است. این روش، با کاهش حداقل 4 ماه نسبت به روش‌های دیگر، نتیجه سریع‌تری را نشان می‌دهد. معمولا پس از کاشت، یک ماه طول می‌کشد تا موها دچار ریزش شوند و سپس موهای جدید رشد کند.

[vc_single_image image=”7018″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1596716151212{margin-top: 25px !important;}”]

دوران نقاهت در کاشت مو به روش Super Fue

اگر بخواهیم دوران نقاهت در روش های جدید کاشت موی سر را بررسی کنیم، باید گفت که روش Super Fue کم‌ترین مدت دوران نقاهت را، دارا است. در این روش، معمولا به‌دلیل آسیب حداقلی به پوست سر، دوران نقاهت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن طی می‌شود.

در این روش، نیازی به مراقبت چندانی وجود ندارد و استراحت پس از عمل نیز، نیاز نیست. روش Super Fue به‌دلیل همین ویژگی، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

مراقبت های پس از کاشت مو با روش Super Fue

یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین پارامترهایی که در موفقیت آمیز بودن روش Super Fue موثر است، جدی گرفتن مراقبت های پس از کاشت مو است. روش های جدیدی که در کاشت موی سر استفاده می‌شوند، نیازمند مراقبت و توجه هستند. روش Super Fue به‌دلیل غیرتهاجمی بودن، کم‌ترین میزان آسیب را به بافت پوست وارد می‌کنند.

همین موضوع، مراقبت‌ های پس از کاشت مو را آسان می‌کند. بعد از انجام کاشت مو با تکنیک Super Fue حتما، حداقل تا 24 ساعت، از استحمام و استفاده از هر گونه مواد شیمیایی پرهیز کنید.

سعی کنید، جهت خون‌رسانی مطلوب به موهای تازه کاشتهشده، فعالیت‌های بدنی خود را به کم‌ترین میزان خود برسانید و این روند را، تا یک هفته پس از کاشت ادامه دهید.

سعی کنید، جهت پیشگیری از ناموفق بودن عمل کاشت مو، به مدت دو هفته، از رفتن به استخر، سونا، باشگاه و محیط‌های پرخطر در انتقال بیماری، پیشگیری کنید. حداقل تا 3 الی 4 هفته، زیر تابش مستقیم نور آفتاب نمانید.

آیا کاشت مو به روش Super Fue عوارض دارد؟

یکی از مهم‌ترین پارامترهایی که در انتخاب روش های جدید در کاشت موی سر به ما کمک می‌کند، بررسی عوارض استفاده از آن‌ها است.

در خصوص کاشت مو با تکنیک Super Fue، می‌توان ادعا کرد که هیچ عوارضی وجود ندارد. هر چند، بروز عوارض بر اثر بی‌توجهی به مراقبت‌های پس از کاشت، امکان‌پذیر است. اما با توجه به تحقیقات انجام‌شده، استفاده از این تکنیک، چندان عوارضی بروز نمی‌دهد.

[vc_single_image image=”6711″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1591773401720{margin-top: 25px !important;}”]

بهترین مرکز کاشت مو با تکنیک Super Fue

سعی کنید، برای کاشت مو به روش‌های مختلف، بهترین مرکز کاشت مو را انتخاب کنید. ضرورت تحقیق و انتخاب مطلوب، تاثیر زیادی بر نتیجه کاشت مو دارد.

اگر مایلید روش های جدید در کاشت موی سر را امتحان کنید و ظاهر جدیدی برای خودتان ایجاد کنید، حتما وقت کافی برای پیدا کردن بهترین مرکز کاشت مو با تکنیک Super Fue، اختصاص دهید.

با انتخاب مطلوب، می‌توانید نتیجه‌بخش بودن کاشت مو را تضمین کنید. عدم دقت در انتخاب مرکز معتبر، فقط هزینه و بودجه شما را، از بین خواهد برد و هیچ نتیجه مطلوبی برای‌تان نخواهد داشت.

پیشنهاد میشود مقاله کاشت مو به روش dhi را از دست ندهید.

هزینه کاشت مو به روش Super FUE

زمانی که شما بخواهید برای کاشت مو اقدام کنید، فاکتورهای بسیار زیادی در مقابل شما قرار می‌گیرد که بر اساس آنها، هزینه نهایی کاشت مو مشخص می‌شود. در روش کاشت مو به شکل Super FUE نیز چند موضوع و فاکتور مهم وجود دارد که بر قیمت کل فرآیند کاشی طبیعی مو تاثیر گذار است.

عوامل موثر بر قیمت کاشت طبیعی مو

در ادامه هر یک از عوامل موثر بر هزینه کاشت مو را بیان کرده و توضیحاتی در این خصوص بیان خواهیم کرد:

1. بانک مو

به عنوان مثال بانک مو تاثیر بسیار زیادی بر هزینه نهایی دارد. در صورتی که شما بانک موی مناسبی نداشته باشید، روش کاشت مو و هزینه آن تغییر خواهد کرد.

2.کلینیک کاشت مو

محیطی که به آن مراجعه می‌کنید نیز بر هزینه کاشت مو موثر است. برخی از کلینیک‌های کاشت مو از تجهیزات و امکانات بسیار پیشرفته استفاده می‌کنند که باعث می‌شود هزینه نهایی عمل نیز افزایش پیدا کند.

3.سابقه پزشک متخصص

هر چقدر که سابقه کاری و مهارت پزشک نیز بیشتر باشد، هزینه نهایی کاشت مو نیز بالاتر خواهد بود.

4.میزان طاسی سر

میزان موی مورد نیاز برای پر کردن فضای خالی سر نیز یکی دیگر از عوامل مؤثر بر هزینه نهایی کاشت مو می‌باشد.

5.محل انجام کاشت مو

در صورتی که برای انجام فرآنید پیوند موی طبیعی، قصد سفر به کشور یا شهر دیگری داشته باشید، قطعاً هزینه‌های شما بیشتر خواهد شد.

امروزه بر اساس همه این عوامل هزینه نهایی کاشت مو برای هر شخص، متغییر است.

نوشتهٔ پیشین
درمان جای زخم با لیزر چگونه انجام می‌شود؟
نوشتهٔ بعدی
از بین بردن گودی زیر چشم با تزریق ژل

8 دیدگاه. ترک جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

جستجوی مقالات

دکتر آرش نجف بیگی

عضو هیات علمی دانشگاه/فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی/عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا

آخرین مقالات